0

حماسه 9 دي در اذهان ملت براي هميشه جاودان مي‌ماند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حماسه 9 دي در اذهان ملت براي هميشه جاودان مي‌ماند

89/10/10 - 11:23
شماره:8910091093
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه داران:
حماسه 9 دي در اذهان ملت براي هميشه جاودان مي‌ماند

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان داران گفت: حماسه 9 دي ماه در اذهان ملت ايران براي هميشه تاريخ جاودان و ماندگار است.

به گزارش خبرگزاري فارس از فريدونشهر، حجت‌الاسلام محمد كرامتي پنج‌شنبه شب به مناسبت گراميداشت حماسه 9 دي ماه در جمع مردم شهرستان فريدونشهر اظهار داشت: حماسه 9 دي ماه سال 1388 پاسداشت قيام و خروش آگاهانه، عالمانه و توام با احساس مسئوليت ديني است كه ملت ايران در چنين روزي آن را خلق كرده و تبديل به يك حماسه جاويد و تاثيرگذار در عرصه سياست داخلي و خارجي كردند.
وي ادامه داد: انقلاب شكوهمند اسلامي ايران تاكنون سه دهه را پشت سر گذاشته و اكنون در شرف ورود به دهه چهارم است در حالي كه در هر دهه انقلاب اسلامي با توطئه‌هايي از سوي دشمنان و منافقان مواجه بوده كه هر كدام از اين خطرات كافي است كه يك رژيم را از پاي درآورد اما انقلاب ايران نه تنها از بين نرفت بلكه هر روز بر اقتدار و عظمت آن افزوده شد.
امام جمعه شهرستان داران اضافه كرد: ماجراي 9 دي يك پروژه بلند‌مدت در تاريخ دهه دوم انقلاب بود كه از سال‌هاي قبل طرح آن پي‌ريزي و ساماندهي شده و در دوران رئيس جمهور سابق با از بين رفتن وزارت اطلاعات و گسستن ساختار آن ميدان براي نقشه‌هاي شوم دشمنان داخلي و خارجي هموار شده بود.
كرامتي افزود: افرادي كه در طول تاريخ انقلاب اسلامي ايران با شعار قانون‌گرايي سعي كردند چهره رئيس جمهور محبوب كشور را خدشه‌دار كنند، اكنون خود در شمار قانون‌شكنان قرار گرفته و با تجاوز به حريم قانوني ديگران و حرص دنياخواهي و رياست طلبي به انزواي سياسي كشيده شده‌اند.
امام جمعه شهرستان داران با اشاره به اينكه حماسه 9 دي ماه در اذهان ملت ايران براي هميشه تاريخ جاودان و ماندگار است، خاطرنشان كرد: ولايت فقيه در چشم دشمنان قسم خورده ايران اسلامي خاري در چشم است و ملت ايران بايد بدانند تا زماني كه در مسير ولايت و رهبري حركت كنند، عظمت اسلام و ايران اسلامي پا‌بر‌جا خواهد بود و روز به روز بر اين اقتدار افزوده مي‌شود.
وي گفت: مهم‌ترين ابزار جنگ نرم راه اندازي نابساماني براي نظام اسلامي است كه خوشبختانه با بصيرت، آگاهي و هوشياري ملت ايران تاكنون همه اين توطئه‌ها و برنامه‌ريزي‌هاي ايادي استكبار خنثي شده و ناكام مانده است.

 
 
جمعه 10 دی 1389  5:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها