0

گريز از قانون عامل مهم بروز فتنه سال 88 بود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

گريز از قانون عامل مهم بروز فتنه سال 88 بود

89/10/10 - 11:32
شماره:8910091092
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه فريدونشهر:
 

خبرگزاري فارس: امام جمعه فريدونشهر گفت: گريز از قانون يكي از مهم‌ترين دلايل فتنه و آشوب‌هاي سال 1388 توسط سران فتنه در كشور بود.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از فريدونشهر، حجت‌الاسلام اسماعيل سياوشي پنج‌شنبه شب در جمع مردم، مسئولان و مهمانان شهرستان‌هاي اطراف اين شهرستان همزمان با سالروز 9 دي ماه سال 1388 اظهار داشت: دشمنان براي نابودي نور خدا در طول تاريخ صدر اسلام و در زمان زندگاني ائمه اطهار به هر وسيله و نيرويي متصل شدند و همانطور كه در جريان واقعه كربلا مشهود است نور امامت و ولايت خاموش نشدني خواهد بود و خداوند خود حافظ اين نور الهي است.
وي ادامه داد: در گستاخي سران فتنه و افراد قليلي از فريب خوردگان در روز عاشوراي حسيني سال 1388 وعده الهي محقق شد و تمام تار و پود منافقان و دشمنان را به هم ريخت و همانند واقع كربلا يزيديان زمان به نابودي و ريشه‌كني كشيده شدند.
امام جمعه فريدونشهر اضافه كرد: همه افرادي كه در مقابل انقلاب قد علم كردند و سهم خود را خواستار شدند به انزوا كشيده شده و نابود شدند و مردم فريدونشهر با تمام وجود وفاداري و ولايتمداري خود را اعلام كرده و نشان دادند برنامه‌ريزي‌ها و نقشه‌هاي شوم غرب و استكبار با تكيه بر رهنمودها و سياست‌هاي رهبر انقلاب اسلامي و همچنين با هوشياري و آگاهي ملت ايران شكست خورده و ناكام است و اين عظمت براي ملت ايران و مردم شهرستان فريدونشهر تثبيت شد و به رويدادي تاريخي و حماسي پيوست.
حجت‌الاسلام سياوشي افزود: روز 9 دي ماه سال 1388 ملت ايران با تمام وجود به صحنه آمدند تا به مردم دنيا و جهانيان بفهمانند دين اسلام پشتوانه دارد و تا آخرين قطره خون از نظام اسلامي، ولايت و اهل بيت (ع) دفاع و پشتيباني مي‌كنند.
وي گفت: استكبار و در رأس آنها آمريكا و اسرائيل غاصب تمام توان خود را براي براندازي نظام اسلامي به كار بسته‌ بودند و اين بار نيز با هوشياري و آگاهي ملت ايران و درايت رهبر انقلاب نقشه‌ها و طرح‌هاي شوم آنها خنثي شد و تنها نگراني غرب هم از همين بيداري و هوشياري ملت ايران اسلامي است

 
 
جمعه 10 دی 1389  5:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها