0

فتنه 88 چهره منافقان را مشخص كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فتنه 88 چهره منافقان را مشخص كرد

89/10/10 - 12:13
شماره:8910091083
نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده مردم تهران در مجلس:
فتنه 88 چهره منافقان را مشخص كرد

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: فتنه‌ها براي نظام اسلامي يك نعمت محسوب مي‌شود چرا كه اگر فتنه سال گذشته نبود نمي‌توانستيم چهره بسياري از منافقين را شناسايي كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمين حميد رسائي پنج‌شنبه شب در جلسه گراميداشت حماسه نهم دي‌ماه مردم ايران ضمن گرامي‌ داشتن سالروز نهم دي ماه و تاكيد بر گرامي داشت هر ساله اين روز اظهار داشت: فتنه‌ها از ابتداي انقلاب تا به امروز با انقلاب همراه بودند ولي هر بار كه فتنه‌اي رخ داد براي نظام بركاتي به همراه داشت؛ فتنه 88 نيز توانست چهره منافقان را به مردم معرفي كند.
وي با تاكيد بر اجراي اين مراسم به صورت هر ساله تصريح كرد: عده‌اي وجود دارند كه دوست ندارند اين مراسم هر ساله گرامي داشته شود چرا كه اگر چنين مسائلي هر ساله مطرح شود بايد زمينه‌ها و عوامل به وجود آمدن چنين فتنه‌اي نيز گفته شود و اين به نفع جريان حامي فتنه نخواهد بود.
حجت‌الاسلام والمسلمين رسائي ادامه داد: همانطور كه 22 بهمن را به عنوان يوم الله گرامي مي‌داريم، بايد در حفظ و پاسداشت يوم الله نهم دي ماه هم تلاش كنيم.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي افزود: در جنگ تحميلي دشمن با جنگ سخت به مقابله با نظام اسلامي پرداخت و در فتنه 88 با جنگ نرم عليه نظام اسلامي توطئه بر پا كرد؛ به همين دليل است كه بايد همانطور كه دفاع مقدس را گرامي مي‌داريم، هر ساله در نهم دي ماه هشت ماه شكست جنگ نرم دشمن را هم گرامي بداريم.
وي ادامه داد: برپايي چنين محافل و مجالسي به مردم اين فرصت را مي‌دهد كه با تحليل علل و عوامل چنين فتنه‌اي مانع از اين شوند كه مردم بار ديگر به عوامل خود فروخته اعتماد كنند و اجازه حضور مجدد آنها را در عرصه‌هاي سياسي ندهند.
نماينده مردم تهران در مجلس با اشاره به حوادث تلخ پس از انتخابات و موضع‌گيري‌هاي سران فتنه كه نشان از مسائل پشت پرده داشت، گفت: در زمان انتخابات جرياني كه حزب‌الهي‌ها را متهم به تندروي مي‌كرد، خود با شعارهاي تند و ساختارشكنانه به ميدان آمدند و با صحنه‌سازي‌هاي دورغيني چون قتل‌هاي ساختگي و در پي آن صدور بيانيه‌هاي گوناگون سعي كردند فضاي كشور را عليه نظام بشورانند.


* جلسه جماران براي روز عاشورا برنامه داشت
حجت‌الاسلام رسايي در ادامه بيان داشت: جلسه جماران براي روز عاشورا تدارك ديده شده بود و مغزهاي متفكر فتنه در همين ايام بارها گفته بودند كه در تاريخ اسلامي براي اهل سنت اتفاقات بسيار بدتري رخ داده است چرا كه يادآوري عاشورا آنها را ناراحت مي‌كند چرا كه اگر اين مسئله مرتب تكرار شود از روي ناچار بايد پشت پرده‌هاي آن نيز مطرح شود كه اين براي آنها خوشايند نخواهد بود.
وي با اشاره به حضور حماسي مردم در نهم دي ماه گفت: فتنه‌گران فكر اين را هم نمي‌كردند كه مردم با چنين حضوري جريان آنها را در هم بكوبند و به قول مقام معظم رهبري با آنها اتمام حجت كنند.

*‌ بزرگ‌ترين جرم فتنه‌گران جمع كردن تمام عناصر بي‌دين دور خود بود
نماينده مردم تهران در مجلس يادآور شد: وقتي كه جريان فتنه كنترل امور را از دست داد و با آن بي‌حرمتي كه در عاشورا به مقدسات كرد و مردم متدين به صورت يكپارچه عليه آنها به خروش آمدند ديدند كه ديگر كسي را به دور خود ندارند و تنها حاميان‌ها سلطنت طلب‌ها، كمونيست‌ها، منافقان، بهايي‌ها، انسان‌هاي لا بي‌دين و سكولار هستند.
حجت‌الاسلام رسائي با اشاره به بصيرت مردم در مواجهه با فتنه‌ها گفت: مردم بارها نشان دادند كه اگر مسئولي بخواهد روبه‌روي ولايت فقيه ايستادگي كند، همانند سيلي از روي او گذر خواهند كرد و در هم خواهند كوبيد.
وي بيان داشت: اگر تدبيرهاي مقام معظم رهبري نبود و آن سخنراني‌هاي مقتدرانه‌اي كه در آن فرمودند همان‌طور كه امام عقب نشيني نكردند، من هم عقب نشيني نمي‌كنم و اين را اتمام حجتي بر فتنه‌گران خواندند نبود مشخص نمي‌شد اين جريان تا كجا پيش روي مي‌كرد.
وي همچنين گفت: اگر نهم دي ماه را زنده نگه داريم مسئولان از مسير ولايت منحرف نمي‌شوند و اسير فتنه نخواهند شد.
رسائي همچنين با تاكيد بر نعمت وجود فتنه سال گذشته براي نظام اضافه كرد: اگر فتنه سال گذشته نبود نمي‌توانستيم چهره بسياري از منافقان را شناسايي كنيم.
نماينده مردم تهران در مجلس ادامه داد: دشمن همميشه براي ايجاد فتنه‌ها از افراد خوش نام استفاده مي‌كند؛ دشمن هيچ‌گاه به دنبال افراد بد نام و ضد دين نمي‌رود چون مي‌داند مردم ديندار هستند؛ پس كساني را براي اهداف خود برمي‌گزيند كه زماني سابقه خوبي در نظام داشته‌اند تا بتوانند مردم را در حمايت از خود جلب كنند.

* وقوع يك فتنه در هر 10 سال
رسائي با اشاره به اينكه از سال 57 تا كنون هر 10 سال نظام يك فتنه را پشت سر گذاشته است، گفت: نخستين فتنه مسئله منتظري بود و ديديم همان كساني كه براي وي لطيفه مي‌ساختند و او را مسخره مي‌كردند، از حاميان اصلي وي در جريان فتنه اخير بودند.
وي بيان داشت: در مسئله منتظري، كروبي به وي نامه نوشت و خطاب به او گفت هيچ ننگي براي تو بالاتر از اين نيست كه بي‌بي‌سي از تو حمايت كند ولي بعد ديديم كه همين آقا حامي اصلي او در جريان فتنه بود.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: بعد از فتنه منتظري، مردم با ديد بازتري به مسائل نگاه كردند و ديدند كه مي‌شود يك شاگرد امام و قائم مقام رهبري در برابر لغزش‌ها نتواند خود را نگه دارد.

* اصلاحات تبديل به نقطه اميد دشمن شد
وي با اشاره به روي كار آمدن دولت اصلاحات و ايجاد يك جريان انحرافي و غير ديني در نظام اسلامي گفت: دومين فتنه در دوران اصلاحات درست شد و جرياني كه در دوران سازندگي شكل گرفت و در اصلاحات قوت يافت، اصلاحات را به نقطه اميد دشمن تبديل كرد و همه شاهد بوديم باعث به وجود آمدن حادثه‌اي چون كوي دانشگاه شد.
نماينده مردم تهران در مجلس افزود: در دوران اصلاحات و به خصوص در زمان مجلس ششم، شاهد كج‌روي‌هايي بوديم كه تماماً عليه اصل ولايت فقيه در حركت بود و اگر درايت رهبر و حمايت مردم نبود اين فتنه از بين نمي‌رفت.
وي با اشاره به فتنه اخير در سال 88 گفت: به طور متوسط در نظام جمهوري اسلامي از ابتدا تاكنون هر 10 سال يك فتنه به وجود آمده است؛ اين فتنه‌ها تمام شدني هم نيست و دشمن براي 10 سال آينده هم برنامه دارد.

 
 
جمعه 10 دی 1389  5:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها