0

حماسه مردم و بصيرت رهبري شر فتنه را از سر نظام كم كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حماسه مردم و بصيرت رهبري شر فتنه را از سر نظام كم كرد

89/10/10 - 13:14
شماره:8910100310
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فولادگر:
حماسه مردم و بصيرت رهبري شر فتنه را از سر نظام كم كرد

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ضمن گراميداشت سالروز 9 دي گفت: حضور حماسي مردم و بصيرت رهبر فرزانه انقلاب، شر فتنه سال گذشته را از سر نظام كم كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، حميدرضا فولادگر صبح امروز در جمع اعضاي جامعه اسلامي مهندسين استان اصفهان، ضمن گراميداشت حماسه مردم در هشتم و نهم دي ماه سال گذشته و گذر از جريان فتنه در محكوميت هتك حرمت اهل‌البيت (ع) اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با درايت بي‌نظير موجبات خنثي شدن دسيسه‌هاي فتنه‌گران را فراهم آوردند.
وي با اشاره به نقش مردم در گذر از فتنه سال گذشته، افزود: مردم انقلابي ايران اسلامي در سال گذشته باز هم نشان دادند كه در مواقع بحراني و حساس به ياري نظام و رهبر معظم انقلاب مي‌شتابند و شر فتنه‌گران را از سر نظام كم مي‌كنند.
نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: حماسه بصيرت و آگاهي مردم ايران حماسه‌اي بود كه با هدايت و رهبري رهبر فرزانه انقلاب و پشتيباني مردم از ايشان منجر به خنثي شدن توطئه دشمنان در جنگ هشت ماهه نرم پس از انتخابات عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شد.
وي با تاكيد بر اينكه بصيرت مردم توانست توطئه فتنه‌گران داخلي و خارجي را خنثي كند، تصريح كرد: بصيرت مردم نظام مقدس جمهوري اسلامي را از يكي از گردنه‌هاي سخت دوران فعاليت نظام اسلامي در ايران نجات داد.
فولادگر همچنين با تاكيد بر لزوم حفظ وحدت و بصيرت در بين مردم افزود: مردم بايد با حفظ بصيرت خود توطئه‌ها و فتنه‌هاي دشمنان را در هر زماني خنثي كنند تا انقلاب در مسير خود با آرامش حركت كند.
وي با اشاره به اينكه خدمت‌رساني گسترده به مردم در سايه وجود امنيت و آرامش امكان‌پذير است، اضافه كرد: در صورتي كه اين بصيرت و اتحاد ميان مردم و مسئولين وجود داشته باشد، نظام و دولت بيشتر مي‌توانند به مشكلات مردم رسيدگي كنند و شرايط پيشرفت و توسعه جامعه را فراهم آورند.
انتهاي پيام/آ20/ع

 
 
جمعه 10 دی 1389  5:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها