0

اتحاد و وفاق ملي نياز مبرم كشور است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اتحاد و وفاق ملي نياز مبرم كشور است

89/10/10 - 14:32
شماره:8910100401
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه اهل تسنن اروميه:
اتحاد و وفاق ملي نياز مبرم كشور است

خبرگزاري فارس: امام جمعه اهل تسنن اروميه گفت: اتحاد اسلامي و وفاق ملي نياز مبرم امروز كشور است.

به گزارش خبرگزاري فارس در اروميه، ماموستا عبدالقادر بيضاوي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اظهار داشت: دشمنان همواره براي رسيدن به اهداف خود ايجاد تفرقه و جدايي را در اولويت برنامه‌هاي خود قرار داده‌اند از اين رو انسان‌ها براي جلوگيري از نيل دشمنان به اهداف خود بايد اتحاد و همبستگي را سرلوحه امور خود قرار دهند.
وي افزود: فتنه سال 88 يكي از برنامه‌هاي دشمنان براي بر هم زدن امنيت ملي و براندازي نظام جمهوري اسلامي بود ولي مردم با اتحاد، يكپارچگي، هوشياري و بصيرت توانستند اهداف و توطئه‌هاي شوم آنها را شناسايي كنند.
بيضاوي حماسه نهم دي را حماسه‌اي ماندگار در تاريخ كشور دانست و تصريح كرد: در اين روز مردم با آرمان‌هاي نظام اسلامي تجديد ميثاق كرده و حماسه‌اي ماندگار در تاريخ كشور به ثبت رساندند و وقايع بعد از انتخابات درس عبرتي براي دشمنان نظام اسلامي خواهد بود.
اين مسئول خاطرنشان كرد: در صدر اسلام نيز همه فتوحات و پيروزي‌هاي مسلمانان در سايه وحدت و انسجام اسلامي به دست آمد و مسلمانان از اين طريق توانستند تمام اميال شيطاني و فتنه‌هاي دشمنان را خنثي كنند و نگذارند دشمنان دين اسلام به اهداف خصمانه خود دست يابند.
وي در ادامه با تاكيد بر انجام فريضه امر به معروف و نهي از منكر گفت: خداوند بندگانش را مكلف به انجام اين فريضه مهم كرد تا آنها براساس اين فريضه برنامه‌ريزي كرده و در راستاي عمل به آن حركت كنند.
بيضاوي با اشاره به اجراي موفقيت‌آميز قانون هدفمندي يارانه‌ها افزود: اين قانون در راستاي برقراري عدالت در جامعه ايجاد شده و تاكنون روندي همراه با موفقيت را سپري كرده و ادامه آن نيز با همكاري همه اقشار مردم با موفقيت اجرا مي‌شود و همه مردم به ويژه قشر آسيب‌پذير و مستضعف از منافع آن بهره‌مند مي‌شوند.
امام جمعه اهل تسنن اروميه خاطرنشان كرد: اين طرح تحولي عظيم در اقتصاد را به دنبال خواهد داشت و از اسراف و تبذير در جامعه جلوگيري مي‌كند

 
 
جمعه 10 دی 1389  4:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها