0

9 دي تجلي بصيرت مردم است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

9 دي تجلي بصيرت مردم است

89/10/10 - 14:49
شماره:8910100443
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه اشنويه:
 

خبرگزاري فارس: امام جمعه اشنويه گفت: 9 دي تجلي بصيرت مردم است.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از اشنويه، ماموستا مصطفي خاتمي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه با اشاره به ابعاد حماسه بزرگ 9 دي سال گذشته‌ اظهار داشت: مردم آگاه و هميشه در صحنه ايران اسلامي با حضور خود در صحنه و با بصيرت و آگاهي، در راهپيمايي 9 دي حضور داشتند و حماسه‌اي ماندگار خلق كردند كه در تاريخ انقلاب ايران براي هميشه ثبت شد.
وي با اشاره به اهانت فتنه‌گران در عاشوراي حسيني سال گذشته‌‌ تصريح كرد: فتنه پس از انتخابات سال گذشته كه به مقدسات نيز توهين شد، از سوي افرادي كه ايماني سست داشتند انجام گرفت و مردم نيز در برابر اين اقدامات به خوبي ظاهر شدند.
اين مقام مسئول افزود: همين اقدام فريب‌خوردگان بود كه مردم را بر آن داشت تا در برابر توطئه‌ها به صورت خودجوش به خيابان‌ها آمده و شعار مرگ بر منافق سر دهند.
خاتمي با بيان اينكه اين روز به عنوان روز بصيرت و ولايت‌مداري نامگذاري شده است،‌ خاطرنشان كرد: نامگذاري اين روز از ولايت‌مداري و بصيرت مردم نشات مي‌گيرد.
وي با اشاره به توطئه‌هاي دشمنان‌ اعلام كرد: مردم ولايت‌مدار ايران با حضور حماسي خود در 9 دي ماه سال گذشته خط بطلاني بر تمام توطئه‌ها و نقشه‌هاي شوم استكبار جهاني و همدستانش كشيدند و ثابت كردند در برابر زورگويان و متجاوزان به ارزش‌هاي اسلامي مقاومت مي‌كنند.
اين مقام مسئول اذعان داشت: ديروز نيز مردم در سالروز حماسه‌اي كه خلق كرده بودند با تجمع در مكان‌هاي مذهبي بار ديگر با رهبر معظم انقلاب اسلامي تجديد ميثاق كردند و به دشمنان نشان دادند كه بعد از گذشت يك سال از اقدامات شومي كه در روز عاشورا انجام داده بودند همچنان از آنها نفرت دارند.
خاتمي افزود: راهپيمايي مردم در 9 دي ماه سال گذشته نشان داد مردم ايران اسلامي از شعور بالايي برخوردار هستند و هيچ‌گاه ارزش‌هاي اسلامي و ديني خود را فراموش نخواهند كرد.
وي با بيان اينكه مردم ايران تا پاي جان در راه اعتلاي ارزش‌هاي ديني و اسلامي خود ايستادگي مي‌كنند، گفت: مردم ايران مردمي هوشيار و با بصيرت هستند كه مسير خود را پيدا كرده و در اين مسير تبعيت از ولايت‌ فقيه را فراموش نمي‌كنند.

 
 
جمعه 10 دی 1389  4:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها