0

سران فتنه مستحق محاكمه‌اند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سران فتنه مستحق محاكمه‌اند

89/10/10 - 14:53
شماره:8910100526
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه اردستان:
سران فتنه مستحق محاكمه‌اند

خبرگزاري فارس: امام جمعه اردستان گفت: بايد شرايطي فراهم شود كه سران فتنه به ميز محاكمه كشيده شوند چرا‌كه آنان مستحق محاكمه‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردستان، حجت‌الاسلام سيد محمد حسيني ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته اردستان به مناسبت‌هاي هفته پيش رو اشاره كرد و اظهار داشت: امروز 25 محرم به نقلي سالروز شهاد امام سجاد (ع) است.
وي با بيان اينكه در خصوص شهادت امام سجاد (ع) سه روز 12 محرم، 18 محرم و 25 محرم سال 95 هجري قمري روايت شده است، تصريح كرد: در مورد وقوع شهادت حضرت در 25 محرم روايت قوي‌تري وجود دارد.
امام جمعه اردستان با بيان اينكه امام زين‌العابدين (ع) حدود 35 سال پس از شهادت پدرش زندگي كرده است، خاطرنشان كرد: عبادت امام در دوران امامتش بيشتر از همه مردم بود به طوريكه خواندن يك‌هزار ركعت نماز در يك شبانه‌روز را براي حضرت ذكر كرده‌اند و لقب زين‌العابدين از طرف خداوند به ايشان داده شده است.
حجت‌الاسلام حسيني در ادامه به حضور مردم در راهپيمايي نهم دي ماه سال 88 اشاره كرد و گفت: مسئولان برخوردهاي لازم را با تعدادي از عوامل فتنه انجام دادند اما شايد چون زمينه‌اي نديدند با عوامل اصلي برخورد نشده و وضعيت آنها نامشخص است.
وي با طرح اين سؤال كه مسئولان قوه قضائيه تا چه زماني مي‌خواهند با معلول برخورد كنند، خاطرنشان كرد: بايد با علت و كساني كه دست در دست دشمن دادند و مردم و رهبري را فراموش كرده‌اند و هنوز هم آتش زير خاكستر هستند، برخورد شود.
امام جمعه اردستان با اشاره به اينكه آرزوي ما برخورد با سران فتنه است، تصريح كرد: چگونه‌ است مجازات براي جواناني كه ناخواسته در دام افتادند، ضروري است اما با سران اين فتنه كه دانسته در اين قضايا شركت كردند، برخورد نمي‌شود.
حجت‌الاسلام حسيني در ادامه به تشكيل دولت عراق پس از 289 روز اشاره كرد و افزود: اميدواريم دولت جديد عراق بتواند به وضعيت عراق و مشكلات مردم رسيدگي كند و تسهيلات بيشتر براي سفر به عتبات عاليات فراهم شود.

 
 
جمعه 10 دی 1389  4:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها