0

دشمن از حركت عظيم مردم مايوس مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دشمن از حركت عظيم مردم مايوس مي‌شود

89/10/10 - 15:21
شماره:8910100584
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه آستانه اشرفيه:
 

خبرگزاري فارس: امام جمعه آستانه اشرفيه گفت: امتياز بزرگ انقلاب اسلامي مردمي بودن آن است و دشمن همواره از حركت عظيم مردم مايوس مي‌شود.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از آستانه اشرفيه، آيت‌الله مختار امينيان امروز در خطبه نماز جمعه اين شهر اظهار داشت: با توجه به اينكه در دوران هشت سال دفاع مقدس تمام كشورهاي استعمارگر از لحاظ مالي و اسلحه به صدام كمك كردند اما ايران با رشادت جوانان و امداد الهي بر عراق پيروز شد.
وي با اشاره به اينكه سازمان امنيت، عراق را به دليل آغاز جنگ محكوم كرد، افزود: با وجودي كه شهداي بسياري داديم، اما به همه ثابت شد دعاهاي مسلمانان از طرف خداوند بي‌پاسخ نمي‌ماند.
امينيان به اعدام صدام اشاره كرد و گفت: اعدام صدام مسلمانان جهان را خشنود كرد.
نماينده مردم گيلان در خبرگان رهبري با اشاره به ديدار مردم گيلان با مقام معظم رهبري، تصريح كرد: ديدار با رهبر سعادت مي‌خواهد و مردم ولايتمدار گيلان همواره تشنه ديدار با رهبر معظم انقلاب هستند.
وي مردم گيلان را با بصيرت، آگاه و ولايتمدار دانست و خاطرنشان كرد: امتياز نظام اسلامي به اين است كه متعلق به مردم بوده و همواره دشمن از حركت عظيم مردم مايوس مي‌شود.
امينيان به سالروز شهادت امام زين‌العابدين(ع) اشاره كرد و بيان داشت: ادعيه، علم و صبر امام زين‌العابدين(ع) در جهان اسلام معروف است.
امام جمعه آستانه اشرفيه زكات علم را نشر آن عنوان كرد و افزود: كساني كه زكات مي‌دهند خداوند بر علم و مال آنها مي‌افزايد.
وي اظهار داشت: تمام خلفاي بني‌عباس خود را به پيامبر(ص) نسبت مي‌دادند در حالي كه به مردم ظلم مي‌كردند و متوكل و منصور نمونه‌اي از آنها بودند.
امينيان همچنين دوري از خرافه را از توصيه‌هاي اسلام اعلام كرد.

 
 
جمعه 10 دی 1389  4:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها