0

افزايش كيفيت خواسته مردم از اصلاح قيمت‌ نان است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

افزايش كيفيت خواسته مردم از اصلاح قيمت‌ نان است

89/10/10 - 15:22
شماره:8910100538
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه موقت ريگان:
افزايش كيفيت خواسته مردم از اصلاح قيمت‌ نان است

خبرگزاري فارس: امام جمعه موقت ريگان گفت: مردم با اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها و اصلاح قيمت نان، انتظار دارند نان با كيفيتي دريافت كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، حجت‌الاسلام محمد شهرآبادي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه ريگان با اشاره به هفته اصلاح نان مصرفي اظهار داشت: در حال حاضر وضعيت نان در جامعه مطلوب نيست.
وي با تأكيد بر اينكه يكي از اهداف بزرگ طرح هدفمند كردن يارانه‌ها اصلاح الگوي مصرف به ويژه در بخش نان است، تصريح كرد: مردم انتظار دارند، هم ‌اكنون كه هزينه‌اي در اين بخش صرف مي‌كنند نان با كيفيت و مطلوبي به دست آنها برسد.
امام جمعه موقت ريگان با گراميداشت نهم دي ماه روز بصيرت خاطرنشان كرد: 9 دي روز ميثاق امت ايران با ولايت بود و مردم همان طور كه بعد از هشت سال دفاع مقدس با صبر و استقامت در مقابل دشمن پيروز شدند، در نهم دي نيز در مقابل فتنه استكبار به پيروزي رسيدند.
شهرآبادي حماسه نهم دي ملت ايران در سال 88 را حماسه‌اي فراموش نشدني و ماندگار براي هميشه در تاريخ ايران دانست و بيان داشت: در اين روز بزرگ مردم با تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام راحل و انقلاب آب سردي بر آتش فتنه ريختند.
وي به جنگ مردم غزه اشاره كرد و افزود: مردم غزه سال گذشته با جنگ نابرابرانه در مقابل ارتشي كه مجهز و مسلح به تمام تجهيزات جنگي بود، پيروز شدند.
امام جمعه موقت ريگان گفت: هر جايي كه مسلمانان و مردم با اتحاد وارد صحنه شده و از خداوند متعال كمك بگيرند، پيروز مي‌شوند.
شهرآبادي سالروز ابلاغ پيام رهبر كبير انقلاب حضرت امام خميني (ره) به گورباچف را يادآور شد و اظهار داشت: امام در آن پيام به تمام سردمداراني كه تلاش مي‌كردند، با فشار و زور مردم را از فطرت و طينت خود جدا و بي‌ديني را القا كنند، حكومت شوروي را بعد از گذشت چند سال از هم فرو پاشيد.
وي با تسليت شهادت امام سجاد (ع) عنوان كرد: اين خاندان رسالت بزرگي را انجام دادند و امام سجاد (ع) در مقابل يزيد، پيام‌رساني عاشورا را با شيوايي و رسايي زيبايي در تاريخ بيان كرد و مردم را به سمت واقعه عاشورا متوجه كرد.

 
 
جمعه 10 دی 1389  4:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها