0

صدا و سيماي مركز كرمان نياز به تغيير و تحول دارد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

صدا و سيماي مركز كرمان نياز به تغيير و تحول دارد

89/10/10 - 15:40
شماره:8910100589
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه جيرفت:
صدا و سيماي مركز كرمان نياز به تغيير و تحول دارد

خبرگزاري فارس: امام جمعه جيرفت گفت: صدا و سيماي مركز كرمان نياز به تغيير و تحول دارد، مسئولان استان بايد به داد صدا و سيما برسند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، حجت‌الاسلام حسين جمالي‌زاده ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه جيرفت با تقدير از اجتماع حماسي مردم در سالروز نهم دي ماه اظهار داشت: نهم دي به عنوان يوم‌الله براي هميشه زنده مي‌ماند، زيرا در چنين روزي دست قدرت خدا از آستين ملت بيرون آمد.
وي تصريح كرد: مردم در اين روز بساط فتنه‌گران را كه همچون جنگ احزاب، اساس انقلاب، نظام اسلامي و ثمره خون‌هاي شهدا را هدف قرار داده بودند، جمع كرده و به زباله‌دان تاريخ سپردند.
امام جمعه جيرفت افزود: با دقت و تأمل در فتنه سال 88 از نظر نفس فتنه و سوژه و شعارهايي كه براي آن انتخاب شده بود، كيفيت چينش تمامي گروه‌ها و فعالان اصلي داخلي و خارجي، نوع تاكتيك‌ها و نوع انتخاب شخصيت‌هاي سران فتنه و ارتباط فتنه‌گران با تأثيرگذاران بر ملت بيانگر اين واقعيت است كه اين فتنه يكي از بي‌نظيرترين خطرات براي نظام اسلامي در 30 سال گذشته بود كه ملت با هوشياري و با موفقيت از آن عبور كرد.
جمالي‌زاده بيان داشت: ويژگي‌ هر فتنه‌اي اين است كه بعد از آن انسان متنبه مي‌شود و ما بايد از هم‌ اكنون براي ده‌ها سال آينده خود را آماده كنيم كه اگر در آينده دور و نزديك شبيه همين فتنه پيدا شد، بتوانيم آبرومندانه از آن عبور كنيم.
وي خاطرنشان كرد: موفقيت در برابر اين ترفند‌ها تنها با بصيرت‌ و شناخت ملاك‌هاي حق و باطل و پشت پا زدن به شخصيت محوري و بي‌اعتنا به شخصيت‌هاي مختلف حقيقي و تبديل آن به حق‌محوري و ولايت‌محوري ممكن است.
امام جمعه جيرفت با اشاره به اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها افزود: مردم مطمئن باشند، با اعتراف دوست و دشمن بحث هدفمندي يارانه‌ها انقلاب عظيمي در اقتصاد كشور و ارتقاي سطح رفاه عمومي ملت و كمك كردن فاصله طبقاتي و توزيع عادلانه امكانات كشور بين تمامي ملت را به دنبال دارد.
جمالي‌زاده تصريح كرد: تمامي دولت‌هاي قبلي هم به اين مسئله واقف بودند و اقرار ‌كردند، اما تنها دولت كنوني با قدرت و شهامت در پي اجراي آن برآمده كه در صورت همكاري ملت با دولت هيچ مشكلي پيش نمي‌آيد، اما فتنه‌گران در پي ايجاد مشكل هستند و بايد هوشيار باشيم.
وي با انتقاد از وضعيت صدا و سيماي مركز كرمان بيان داشت: يكي از معضلات بزرگ فرهنگي استان كرمان وجود صدا و سيماي بي‌تحرك است كه فرسنگ‌ها از مردم با فرهنگ اين استان و مديران سخت‌كوش كرمان عقب است.
امام جمعه جيرفت يادآور شد: اين مركز توان استفاده از ظرفيت‌ها و توان عظيم نهفته در اين رسانه آن هم در استاني مانند كرمان را ندارد و از مناسبت‌ها و سوژه‌هاي اين استان نمي‌تواند استفاده كند.
جمالي‌زاده گفت: صدا و سيماي مركز كرمان نياز به تغيير و تحول دارد، مسئولان استان بايد به داد صدا و سيما برسند.

 
 
جمعه 10 دی 1389  4:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها