0

هدف فتنه 88 تغيير جهت حركت ملت ايران بود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

هدف فتنه 88 تغيير جهت حركت ملت ايران بود

89/10/10 - 15:48
شماره:8910100609
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه كرمانشاه:
هدف فتنه 88 تغيير جهت حركت ملت ايران بود

خبرگزاري فارس: نماينده ولي‌فقيه در استان‌ كرمانشاه گفت: هدف فتنه 88 تغيير جهت حركت ملت ايران و انحراف در صفوف و مسير نظام بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمانشاه آيت الله شيخ مصطفي علماء امروز در خطبه‌هاي نماز عبادي، سياسي جمعه اين هفته كرمانشاه در مسجد جامع اين شهر‌ اظهارداشت: اين فتنه با حمايت گسترده و پشتيباني استكبار جهاني انجام شد و آسيب‌ها و خساراتي به كشور و انقلاب وارد كرد و منجر به خشنودي و اميدواري كاذب دشمنان نظام و انقلاب شد اما ملت بابصيرت و هوشيار ايران همانند هشت سال دوران دفاع مقدس در اين هشت‌ماه در برابر فتنه‌گران ايستادگي و با خلق حماسه 9 دي كار را يكسره كرد.
وي افزود: حضور پرشور و حماسي ملت در 9دي ماه سال گذشته منجر به خنثي شدن فتنه، تجديد بيعت با ولايت و عظمت نظام جمهوري اسلامي در دنيا شد و دشمنان را نا اميد و مايوس كرد.
امام جمعه كرمانشاه تاكيد كرد: مردم هوشيار و بصير ايران اسلامي بسيار زود از ماهيت پليد فتنه‌گران آگاه شده و در برابر فتنه ايستادگي و مقاومت كردند و در 9دي چشم فتنه كور شد و به تلاش 8ماهه آن پايان داده شد.
نماينده مقام معظم رهبري در استان افزود: مردم حافظ نظام و انقلاب هستند و از دين، انقلاب، ولايت و نظامي كه برايش خون داده‌اند با همه وجود دفاع مي‌كنند و در سال گذشته و امسال نيز مردم كرمانشاه همانند همه نقاط ايران دين خود را ادا كردند.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي استان كرمانشاه با اشاره به سالروز ابلاغ پيام تاريخي و مهم امام(ره) به گورباچوف رئيس جمهور شوروي سابق تاكيد كرد: حضرت امام(ره) در اين پيام تاريخي سرنوشت و آينده شوروي را به مقامات اين كشور اطلاع داد و به آنها ابلاغ كرد كه حكومت كمونيستي شوروي به زباله‌داني تاريخ ريخته مي‌شود و همين مسئله هم محقق شد و اين بخشي از بينش و جهان بيني امام راحل(ره) در مسائل مختلف جهاني و منطقه‌اي بود.
آيت الله علماء افزود: سرنوشتي كه نصيب شوروي شد در انتظار آمريكا، كشورهاي غربي و رژيم جعلي صهيونيستي است و همان‌گونه كه مقام معظم رهبري فرمودند، اين حكومت‌ها بايستي از اين رويداد مهم عبرت گرفته و سياست خود را در جهان و منطقه تغيير دهند چرا كه پايه ظلم كوتاه است و زود از بين مي‌رود.
امام جمعه كرمانشاه با تبريك ولادت حضرت عيسي مسيح و سال نو مسيحيان گفت: اگر كشورهاي غربي و در راس آنها آمريكا شناخت درستي از حضرت عيسي مسيح(ع) و تعاليم حقيقي مسيحيت مي‌داشتند، هرگز دست به تجاوز، ظلم و ستم و حمله به كشورها نمي‌كردند و آنان با اعمال و رفتار خود دقيقا " برخلاف دستورات دين مسيح(ع) حركت مي‌كنند.
نماينده مقام معظم رهبري در استان اجراي مرحله اصلي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها را گامي شايسته و درست خواند و گفت: توجه و دقت همه مردم و مسئولان در مسير اجراي صحيح اين قانون قابل تقدير است و در استان كرمانشاه نيز با تدبير مسئولان و همكاري خوب مردم اين قانون با شكل بسيار خوبي در حال اجراست.
وي در پايان بر لزوم خدمت‌رساني هرچه بيشتر به مردم و تلاش براي توسعه معنويت در استان تاكيد كرد و ايام شهادت حضرت امام سجاد(ع) زين‌العابدين را تسليت گفت.

 
 
جمعه 10 دی 1389  4:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها