0

رفع بروکراسی اداری بیشترین درخواست مردم شیراز است شیراز - خبرگزاری مهر: استاندار فا

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

رفع بروکراسی اداری بیشترین درخواست مردم شیراز است شیراز - خبرگزاری مهر: استاندار فا

 

رفع بروکراسی اداری بیشترین درخواست مردم شیراز است
شیراز - خبرگزاری مهر: استاندار فارس رفع مشکلات و بروکراسی اداری را بیشترین درخواست مردم عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در شیراز، روح الله احمدزاده ظهر جمعه در حاشیه دوازدهمین دیدار مردمی خود در جمع خبرنگاران گفت: بسیاری از مراجعات بدلیل عدم رفع مشکلات مردم در ادارات و نهادهای مختلف است که در محل نماز جمعه شیراز با حضور مسئولین مربوطه مشکلات آنها برطرف می شود و از طرفی مسئولین نیز متوجه وجود مشکلات در ادارات خود می شوند.

وی ادامه داد: مشکل زمین و اراضی و مباحث مربوط به سرمایه گذاری و مناطق محروم از دیگر مواردی است که بیشتر از جانب مردم مطرح می شود.

استاندار فارس در خصوص مراجعه مردم بدلیل بیکاری نیز تصریح کرد: شش تا هفت در صد از مراجعین به بحث اشتغال مربوط می شود که در این راستا برخی از افراد دارای مدرک تحصیلی برای کار به بخشهای مختلف معرفی و گروهی دیگر نیز برای دریافت تسهیلات خود اشتغالی معرفی می شوند.

احمدزاده در خصوص حضور مدیران کل استان در این جلسات نیز گفت: در استان مدیری نداریم که به این جلسات بی اهمیت باشد چراکه خود مدیران نیز در این گونه جلسات رفع مشکل مردم از بسیاری از موارد موجود در سیستم زیر دست خود نیز مطلع می شوند.

وی با بیان اینکه میزان مراجعات مردم نسبت به چندین ماه قبل کاهش پیدا کرده، افزود: امروز 150 پرونده بررسی شد که نسبت به مدتهای قبل کاهش پیدا کرده که این آمار نشان دهند رفع مشکلات مردم از طریق چنین دیدارهایی است.

استاندار فارس در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص مراجعات مردمی پیرامون قانون هدفمند کردن یارانه ها نیز تاکید کرد: هیچگونه مراجعه ای در خصوص اجرای قانون هدفمندی یارانه ها نداشته ایم چراکه خود مردم به طور کامل در این طرح همکاری دارند.


 امانت داری و اخلاق مداری 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است. 
 


جمعه 10 دی 1389  3:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها