0

آیت الله شبستری: راهپیمایی 9 دی نشان حمایت مردم از نظام

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

آیت الله شبستری: راهپیمایی 9 دی نشان حمایت مردم از نظام

 


آیت الله شبستری:
راهپیمایی 9 دی نشان حمایت مردم از نظام مقدس اسلامی بود
تبریز- خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز راهپیمایی 9 دی در روز گذشته را نشان دهنده حمایت مردم از نظام مقدس اسلامی و تجدید میثاق با ولایت دانست.

به گزارش خبرنگار مهر در تبریز، آیت الله محسن مجتهد شبستری در خطبه های این هفته نماز جمعه تبریز، افزود: مردم با حضور خود در صحنه راهپیمایی 9 دی امسال نیز بار دیگر ثابت کردند که تا آخرین قطره خون و نفس خود از نظام مقدس اسلامی و ولایت فقیه پشتیبانی خواهند کرد.

خطیب نماز جمعه تبریز خاطر نشان کرد: پشتیبانی از ولایت فقیه پیام اصلی حماسه هشت دی مردم تبریز و نهم دی ماه مردم سراسر کشور در سال گذشته بود.

توطئه فتنه گران با بصیرت مردم نقش بر آب شد

وی اظهار داشت: فتنه گران بر این باور بودند که می توانند میان مردم و نظام اسلامی فاصله انداخته و خون صدها هزار شهید انقلاب و دفاع مقدس را به بازی بگیرند که این توطئه آنها با بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار ایران اسلامی نقش بر آب شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی روز گذشته و ابراز تشکر از این حرکت مردم، تصریح کرد: مردم ولایتمدار تبریز بار دیگر با حضور در صحنه جواب دندان شکنی به فتنه انگیزان و سران فتنه دادند و برای چندمین بار با ولایت فقیه تجدید میثاق کرده و انزجار خود را از فتنه گران به رخ دشمنان کشیدند.

مردم سیل زدگان پاکستان را از یاد نبرند

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه فاجعه سیل پاکستان همچنان غم انگیز است، افزود: لازم است مردم نوع ‌دوست استان کمک‌هایشان در این عرصه را ادامه داده و نگذارند که مسلمانان و شیعیان پاکستان در این غم تنها بمانند.

کمک های نمازگزاران تبریزی به مردم سیل زده پاکستان در بین الصلاتین جمع آوری شد.


 امانت داری و اخلاق مداری 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع  "خبرگزاری مهر"  مجاز است. 
 


جمعه 10 دی 1389  3:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها