0

پخش تصاوير ترسناك براي ميهمانان به منظور جبران تأخير جاسبي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پخش تصاوير ترسناك براي ميهمانان به منظور جبران تأخير جاسبي

89/10/10 - 10:39
شماره:8910100113
نسخه چاپي ارسال به دوستان
تكرار/حاشيه‌هاي يك مراسم پر زرق و برق در دانشگاه آزاد؛
پخش تصاوير ترسناك براي ميهمانان به منظور جبران تأخير جاسبي

خبرگزاري فارس: مسئولان يك دانشكده دانشگاه آزاد براي پر كردن وقت ميهمانان و جبران تأخير عبدالله جاسبي، تصاوير راز بقاء از جمله صحنه‌هاي ترسناكي از حمله تمساح‌ها و يوزپلنگ‌ها به صيدهاي خود را به نمايش گذاشته بودند كه موجب خنده و در اكثر اوقات ترس برخي از ميهمانان و بخصوص ميهمانان خانم شده بود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، مراسم افتتاح پروژه و كلينيك‌هاي دندانپزشكي دانشگاه آزاد پيش از ظهر امروز پنجشنبه با حضور عبدالله جعفر‌علي جاسبي رئيس دانشگاه آزاد برگزار شد كه اين مراسم با حاشيه‌هايي به شرح ذيل همراه بود:

* دانشگاه آزاد در دعوت‌نامه خود آدرس محل افتتاحيه واحد دندانپزشكي دانشگاه آزاد را خيابان پاسداران نيستان دهم پلاك 4 درج كرده بود اما درب اين واحد دانشگاهي تا ساعت 10 صبح بسته بود و ميهماناني كه مراجعه مي‌كردند با عدم اطلارساني لازم مجبور بودند از درب‌هاي ساير اين واحد دانشگاهي ورود پيدا كنند.

* از ساعت 9:20 دقيقه صبح خيابان نيستان دهم پاسداران از هر دو طرف مسدود شده بود و از ورود خودروهاي عبوري به اين خيابان جلوگيري مي‌شد كه پس از بررسي مشخص شد به دليل حضور جاسبي در دانشكده دندانپزشكي مسئولان اين دانشكده اين خيابان را مسدود كرده‌اند.

* مراسم افتتاحيه طبق اعلام دانشگاه آزاد قرار بود از ساعت 10 صبح آغاز شود و بالاخره در ساعت 10:30 و با نيم ساعت تاخير جاسبي با استقبال مسئولان دانشكده و دود كردن اسپند و تقديم يك دسته گل توسط دو دانشجوي دختر دانشكده دندانپزشكي آغاز شد.

* شركت‌هاي مختلف طرف قرارداد با واحد دندانپزشكي دانشگاه آزاد تاج‌گل‌هاي بسيار بزرگ، شكيل و ظاهرا گرانقيمت را ارسال كرده بودند كه مسئولان اين دانشكده اين تاج گل‌ها را در جاي‌جاي دانشگاه تعبيه كرده بودند.

* در ادامه اين مراسم عبدالله جعفرعلي جاسبي از قسمت‌هاي مختلف اين دانشكده بازديد كرد.

* تالار همايش واحد دندانپزشكي دانشگاه آزاد در طبقه چهارم واقع شده بود و ميهمانان دعوت شده از ساعت 10 صبح با حضور در اين تالار منتظر حضور جاسبي بودند.

* مسئولان اين دانشكده براي پر كردن وقت ميهمانان در تالار همايش، آهنگ‌هاي ملايمي به همراه تصاويري از طبيعيت پخش مي‌كردند البته در ادامه همزمان با اين آهنگ‌هاي ملايم تصاوير راز بقاء از جمله حمله تمساح‌ها و يوزپلنگ‌ها به صيدهاي خود را به نمايش گذاشته بودند كه موجب خنده و يا ترس برخي از ميهمانان و بخصوص ميهمانان خانم شده بود.

* بالاخره در ساعت 11 جاسبي در تالار همايش حضور پيدا كرد و پس از تلاوت قرآن كريم، پخش سرود ملي كشورمان و سرود دانشگاه آزاد رئيس دانشكده دندانپزشكي دانشگاه آزاد در سخناني به ارائه گزارش پرداخت.

* در ادامه اين مراسم رئيس دانشگاه آزاد به سخنراني پرداخت و پس از سخنراني وي از حسين بيادي عضو شوراي شهر تهران و چند تن از مسوولان واحد دندانپزشكي دانشگاه آزاد با اهداي تنديس و هدايايي تقدير شد.

جاسبي پس از پايان اين مراسم و در جمع خبرنگاران در ابتدا خطاب به خبرنگاران اعلام كرد "فقط به سوالهايي كه مربوط به افتتاح اين واحد دانشگاهي است پاسخ خواهم داد " و در ادامه گفت: امروز اين افتخار را پيدا كردم كه ساختمان جديد واحد دندانپزشكي دانشگاه آزاد در تهران را افتتاح كنم.

وي افزود: خوشبختانه اين دانشگاه علاوه بر طي دوره‌هاي دكتراي حرفه‌اي موفق شده در تعداد زيادي از رشته‌ها‌ي تخصصي مجوز اخذ كند.

جاسبي خاطرنشان كرد: در حال حاضر شصت و چند دانشجو، دكتراي تخصصي در اين دانشكده تحصيل مي‌كنند و خوشبختانه مسيري را كه اين دانشكده طي مي‌كند مسيري است كه انشاءا... يكي از بهترين دانشكده‌هاي دندانپزشكي در ايران خواهد بود.

وي در پاسخ به خبرنگاري در خصوص هفته پژوهش گفت: هفته پژوهش براي تمامي اعضاي آموزش عالي كشور و دانشگاه آزاد هفته بسيار خوب و پربركتي بود و بسياري از پروژه‌ها و دستاوردهاي جديد به معرض بازديد و نمايش گذاشته شد.

رئيس دانشگاه آزاد تصريح كرد: فكر مي‌كنم با اين حركت عظيمي كه در جمهوري اسلامي شروع شده اميدواريم نه تنها در منطقه بلكه در سطح جهاني بتوانيم جايگاه بلندي را ايجاد كنيم.

جاسبي در پايان در پاسخ به سوال خبرنگاري كه پرسيد با اجراي طرح هدفمندي‌ يارانه‌ها آيا شهريه دانشگاه آزاد افزايش خواهد يافت گفت: قبلا به اين مساله اشاره كردم و در حال حاضر نمي‌توانم در اين خصوص مساله‌اي را مطرح كنم.

 
 
جمعه 10 دی 1389  3:28 PM
تشکرات از این پست
badrood
دسترسی سریع به انجمن ها