0

بارش های رگباری 11 استان كشور را در برمی گیرد

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : اصفهان

بارش های رگباری 11 استان كشور را در برمی گیرد

بارش های رگباری 11 استان كشور را در برمی گیرد

تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی كشور اعلام كرد: براساس تحلیل داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی فردا (جمعه) بارش های رگباری دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، برخی مناطق شرق و شمال شرق كشور را در برمی گیرد و در 11 استان شدت زیادی خواهد یافت.

بارش های رگباری 11 استان كشور را در برمی گیرد

مدیركل پیش بینی سازمان هواشناسی اعلام كرد : این سامانه بارشی از بعداز ظهر امروز پنجشنبه وارد كشور می شود و از فردا با افزایش ابر، وزش باد، رگبار پراكنده گاهی با رعد وبرق طی دو روز آینده در برخی مناطق نیمه شرقی كشور خواهد شد.
براساس گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی ،احد وظیفه افزود: سامانه مذكور در برخی مناطق غرب، جنوب غرب و دامنه های البرز غربی موجب رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
وی با اشاره به تقویت فعالیت این سامانه در نیمه غربی كشور تصریح كرد: گستره بارش های رگباری در این روز دامنه های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، برخی مناطق شرق و شمال شرق كشور را نیز فرا می گیرد.
وظیفه افزود: شدت بارش در این روز در شمال زنجان، غرب آذربایجان غربی، دامنه های البرز در استان های تهران و البرز، شرق لرستان، شمال و غرب خوزستان، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، جنوب فارس، غرب هرمزگان و برخی مناطق خراسان رضوی رخ می دهد.

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

پنج شنبه 19 فروردین 1395  6:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها