0

پیروزی یونایتد مقابل اورتون در الدترافورد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پیروزی یونایتد مقابل اورتون در الدترافورد

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد برای بازگشت به رتبه پنجم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر در الدترافورد مقابل اورتون قرار گرفت. بازی توسط دو تیم بسیار محتاطانه آغاز شد و بازیکنان سعی داشتند تا در دقایق ابتدایی به ارزیابی یکدیگر بپردازند. اولین خطر جدی دیدار در دقیقه 17 روی دروازه اورتون ایجاد شد. جایی که مارسیال با ضربه ای تماشایی می توانست دروازه اورتون را باز کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.


در دقیقه 25 روملو لوکاکو در متن یک حرکت خطرناک درون محوطه جریمه یونایتد قرار گرفت اما داوید دخیا با حضور به موقع خود اجازه نداد تا لوکاکو دروازه اش را تهدید کند. بازی در ادامه نیمه اول در میانه میدان دنبال شد و دو تیم عملکرد سردی از خود ارائه دادند.در ادامه نیز خطری روی هیچ یک از دروازه ها صورت نگرفت تا بازی در نیمه اول در یک دیدار کم حادثه و سرد با نتیجه بدون گل خاتمه یابد.نیمه دوم بازی با سرعت بیشتری آغاز شد در دقیقه 54 بار دیگر نوبت به آنتونی مارسیال رسید تا برای یونایتد گلزنی کند. حرکت منسا از سمت راست با پاس خوب این مدافع کناری همراه شد تا مهاجم فرانسوی بار دیگر با زدن یک ضربه مطمئن دروازه حریف را باز کند. 

پیروزی یونایتد مقابل اورتون در الدترافورد
 

یونایتد در ادامه سعی داشت تا به کنترل بازی بپردازد. شاگردان مارتینز در اورتون نیز علی رغم عقب افتادن، نتوانستند خطرات چندانی را روی دروازه دخیا ایجاد کنند و لوکاکو بر خلاف انتظارات شب آرامی را سپری می کرد.

با این حال اورتون در 10 دقیقه پایانی فوتبال تهاجمی تری را ارائه کرد و روی چند صحنه توسط لوکاکو خطرناک ظاهر شد که داوید دخیا باز هم بدون اشتباه عمل کرد.

در نهایت تلاش اورتون سرانجامی نداشت تا یونایتد به یک پیروزی ارزشمند 1-0 مقابل اورتون دست پیدا کند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 16 فروردین 1395  7:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها