0

استیماچ: برنامه‌ام برای سپاهان پنج ساله‌ است

 
hasanvand
hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 963
محل سکونت : خوزستان

استیماچ: برنامه‌ام برای سپاهان پنج ساله‌ است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت که برنامه‌اش برای این تیم پنج ساله است.

استیماچ: برنامه‌ام برای سپاهان پنج ساله‌ است

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، ایگور استیماچ پس از تساوی مقابل ملوان اظهار کرد: خیلی ناراحت هستیم و نمی‌توانم هیچ ایرادی به بازیکنان تیمم بگیرم گرچه من هم دوست داشتم بازیکنانم مثل بازیکنان حریف خودشان را در زمین بخوابانند. اما افتخار می‌کنم که بازیکنان سپاهان چنین حرکاتی نمی‌کنند.

 

 

 

وی ادامه داد: باز هم در بازی که 100 درصد پیروز بودیم بازی را از دست دادیم و این بدشانسی است که مدام دنبال سپاهان قرار گرفته و نمی‌گذارد این تیم به پیروزی برسد.

 

 

 

سرمربی تیم سپاهان گفت: همیشه در ورزش عده‌ای طرفدار یک مربی است و عده‌ای دیگر طرفدار ما نیستند،اما تعداد بسیار زیاد اصفهانی‌های طرفدار تیم سپاهان که تمرینات این تیم را از نزدیک می‌بینند در خصوص کیفیت تیم همواره ابراز رضایت دارند.

 

 

 

استیماچ ادامه داد: من در شرایطی به تیم سپاهان آمدم که شرایط خوبی نداشتم و این تیم از موقعیت‌های گذشته خود دور افتاده است. من به سپاهان آمده‌ام برای پنج سال آینده برنامه‌ریزی کنم و سپاهان را در پنج سال آینده به تیمی خوب تبدیل کنم.

 

 

 

وی ادامه داد: همه مسوولان، بازیکنان و مربیان سپاهان برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنند. اگر آنها انتظار دارند که برای قهرمانی جشن بگیرند باید مدت زمان زیادی تحمل کنند، چرا که وضعیت سپاهان فعلا دشوار است.

 

 

 

سرمربی تیم سپاهان گفت: هیچ‌ کس نمی‌گوید سپاهان بد بازی می‌کند شاید ما پیروز نباشیم، اما بازی قشنگ ارائه می‌کنیم، اما اتفاقات خاص داوری نیز در فصل جاری به ضرر سپاهان بوده شاید علت آن قهرمانی فصل گذشته سپاهان باشد.

 

 

 

استیماچ در خصوص گل‌خوردن از روی ضربه ایستگاهی اعلام کرد: ما مطمئن بودیم تیم ملوان تیم خوبی در زدن ضربه ایستگاهی است و به آنها فقط دو خطا پشت محوطه جریمه دادیم که متاسفانه یکی از آنها به گل تبدیل شد.

جمعه 13 فروردین 1395  10:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها