0

جیک جیلنهال با «ویرانی» به سینماهای اروپا می رود

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

جیک جیلنهال با «ویرانی» به سینماهای اروپا می رود

فیلم «ویرانی» با بازی جیک جیلنهال از ششم آوریل روی پرده سینماهای اروپا خواهد رفت
جیک جیلنهال با «ویرانی» به سینماهای اروپا می رود

به نقل از یورونیوز، فیلم «ویرانی» با بازی جیک جیلنهال درباره دیویس یک بانکدار موفق است که به دنبال از دست دادن همسرش در یک حادثه رانندگی، زندگی اش دستخوش نابسامانی می شود.

با اینحال آنچه که موجب تغییر در زندگی دیویس می شود نگاشتن یک شکایت نامه به یک شرکت فروش دستگاه های خودپرداز است. نامه نگاری با شرکت مزبور ادامه می یابد و دیویس خاطرات زندگی گذشته اش را برای گیرنده نامه بازگو می کند.

جیک جیلنهال درباره بازی در این فیلم می گوید: داستانی نامتعارف درباره چیزی که می تواند کاملا عادی به نظر رسد. برایم جالب است وقتی مردمی که این فیلم را دیده اند می گویند اوه، فیلم واقعی به نظر می رسد. در حالیکه بیینده نمی تواند پیش بینی کند چه اتفاقی در حال روی دادن است. لحظه های فراوانی در فیلم وجود دارد که شما را به خنده می اندازد. سفری نه چندان معمولی در وضعیتی به ظاهر سراسر پیش پا افتاده.

نامه های دیویس توجه کارن، مسئول خدمات مشتریان را به خود جلب می کند و با کمک کارن و پسرش کریس، زندگی نابسامان دیویس دچار تحول می شود.

نائومی واتس که نقش کارن را در این فیلم بازی کرده می گوید: تصور چنین شیوه ای برای غلبه کردن بر اندوه دشوار است. ولی اگر اندوه را واکاوی کنیم، می بینیم که تعریف پذیر نیست. اندوه در وضعیت های مختلف برای آدم های مختلف پدید می آید.

ژان مارک واله، کارگردان «ویرانی»، این فیلم را راک اند رول ترین فیلم در کارنامه هنری خود می داند. این شاید به دلیل موسیقی متن فیلم است که درون مایه اندوه و عشق را به نمایش می گذارد.

«ویرانی» در فستیوال بین المللی فیلم تورنتو در سپتامبر گذشته به نمایش درآمد و از ششم آوریل روی پرده سینماهای اروپا خواهد رفت.

منبع:مهر

جمعه 13 فروردین 1395  10:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها