0

بیانیه نماینده منتخب رد صلاحیت شده اصفهان

 
sadegh123
sadegh123
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1391 
تعداد پست ها : 912
محل سکونت : اصفهان

بیانیه نماینده منتخب رد صلاحیت شده اصفهان

نماینده منتخب رد صلاحیت شده اصفهان در بیانیه ای از مسئولان خواست نسبت به شایعات ایجاد شده که بازی با آبروی افراد است، برخورد شود.
بیانیه نماینده منتخب رد صلاحیت شده اصفهان
نماینده منتخب رد صلاحیت شده اصفهان در بیانیه ای از مسئولان خواست نسبت به شایعات ایجاد شده که بازی با آبروی افراد است، برخورد شود. 
 
به گزارش ایلنا، متن بیانیه مینو خالقی به شرح زیر است: 
 
مردم بزرگوار و شریف ایران 
 
با تبریک ایام مبارک سال جدید و آرزوی خوشبختی و سلامتی برای یکایک آحاد ملت ایران 
 
من به عنوان کاندیدای تایید صلاحیت شده از سوی شورای محترم نگهبان و همچنین منتخب مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ۱۹۳۳۹۹ رای صحیح ماخوذه ( بنا بر اعلام رسمی فرمانداری اصفهان و نهادهای نظارتی) که تاکنون هیچ ابلاغی مبنی بر تخلفات تبلیغاتی یا دیگر مواردی در مورد رد صلاحیت دریافت نکرده و پس از شروع تبلیغات انتخاباتی تا کنون هیچ جلسه ای با اعضای محترم شورای نگهبان و هیئت نظارت نداشته ام, به استحضار میرسانم: 
 
 شایعات، فضاسازی و بی اخلاقی های بی حد و اندازه ای نسبت به اینجانب روا داشته شده و  مواردی را به اینجانب منتسب کرده اند که هر یک به تنهایی به منزله زیر سوال بردن شخصیت و آبروی یک مسلمان است و بعضا دارای حدود شرعی است و نیازمند برخورد سریع و قوی مسئولان امر و مسئولان انتظامی و قضایی در یک جامعه اسلامی است که به حق بنا به فرموده معصوم صلوات الله علیه حرمت آبروی مسلمان بالاتر از حرمت خانه کعبه قلمداد گشته است. 
 
 اینجانب به عنوان منتخب مردم شریف اصفهان که خود را امانتدار این ودیعه بزرگ و حمایت و حراست از آن میدانم و همچنین به عنوان یک شهروند ملتزم به قانون در عین تکذیب تمام واگویه ها علیه اینجانب، از تمام دستگاههای انتظامی و امنیتی کشور خواهشمندم به شدت با شایعات و بی اخلاقی هایی که از سوی نا اهلان با سوء نیت تمام در فضای مجازی و غیر آن نسبت به منتخب مردم شریف اصفهان صورت می گیرد برخورد و از مسئولان امر خواهشمندم به سرعت به چنین اکاذیبی که بعضا از سوی برخی افراد و شبکه های اطلاع رسانیمن غیر حق مطرح میشود و مصداق بارز عناوین مجرمانه تشویش اذهان عمومی، نشر اکاذیب و افتراست برخورد کرده و از آبروی مسلمانان در برابر چنین هجمه هایی در یک جامعه اسلامی که باید الگویی برای دیگر جوامع مسلمان باشد دفاع کنند. 
 
مسلما در این میان مسئله آراء مردم به عنوان حق الناس که مورد تاکید مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) است و حق اینجانب به عنوان شهروندی که با انواع افتراء مورد هجمه واقع شده است، مطرح بوده و دقت نظر مسئولان امر و در نظر گرفتن ادله قطعیه شرعیه و قانونی از نهادهای نظارتی که بنا بر پیکره نظام مقدس اسلامی و قانون اساسی شکل گرفته اند مورد انتظار است. 
 
و العاقبه للمتقین -  مینو خالقی

 

جمعه 6 فروردین 1395  3:57 PM
تشکرات از این پست
mhzahraee omiddeymi1368
mhzahraee
mhzahraee
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 2617
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:بیانیه نماینده منتخب رد صلاحیت شده اصفهان

با آبروی کسی نباید بازی کرد، ولی چند سال پیش یک عده ای از همپیمانان سیاسی این خانم 40میلیون رای مردم را با افترا و دروغپردازی و هوچیگری زیر سوال بردند و با آبروی کشور در صحنهء جهانی بازی کردند و بر همین اساس هشت ماه فضای جامعه را به آشوب کشیدند. حالا انتظار دارند بخاطر چند حرف بی اساس که در گوشه و کنار فضای مجازی ممکن است زده شده باشد کل نیروهای کشور بسیج شوند و از این خانم دفاع کنند!!

واقعاً که خیلی رو دارند!

ضمناً به این خانم باید گفت این راهی که شما می روید آن دو سه تا ورشکستهء سیاسی -که اتّفاقاً وزن سیاسیشان بسیار بیشتر از شما بود- قبلاً رفتند و سرنوشتشان هم پیش چشمتان است! بهتر بود بجای این فرافکنیها مستقیماً از راه قانونی پیگیر موضوع می شدید.

جمعه 6 فروردین 1395  4:23 PM
تشکرات از این پست
sadegh123
دسترسی سریع به انجمن ها