0

کشف هروئین جاسازی شده در شکم یه قاچاقچی

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

کشف هروئین جاسازی شده در شکم یه قاچاقچی

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان استهبان استان فارس از کشف هروئین كه به صورت انباری در شکم یك قاچاقچی جاسازی شده بود خبر داد.کشف هروئین جاسازی شده در شکم یه قاچاقچی

سرهنگ داود امجدی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان استهبان، در پی گشت زنی در اطراف این شهرستان به یك دستگاه پراید كه از سمت شهرستان نی ریز به استهبان در حركت بود مظنون و آن را توقیف کردند.  
وی ادامه داد: پس از توقف خودرو و انتقال سرنشینان که شامل یک مرد، دو زن و یک کودک بود به پلیس موادمخدر شهرستان، ماموران متوجه شدند كه یكی از متهمان زن مشكوك به حمل موادمخدر به صورت جاساز انباری در داخل معده است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان استهبان گفت: پس از هماهنگی قضائی و انتقال متهم به بیمارستان، اقدام لازم برای تخلیه بسته های مشكوك با نظارت كادر بیمارستان انجام و در نهایت تعداد 50 بسته هروئین به مقدار 340 گرم از وی كشف شد.   
سرهنگ امجدی با بیان اینكه مبارزه با پدیده شوم موادمخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود، از شهروندان درخواست كرد: در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هر گونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوریت های پلیسی110تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

دوشنبه 2 فروردین 1395  3:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها