0

رقابت تنگاتنگ دو فیلم محبوب فجر در اکران نوروزی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

رقابت تنگاتنگ دو فیلم محبوب فجر در اکران نوروزی

رقابت تنگاتنگ دو فیلم محبوب فجر در اکران نوروزی

 

خبرگزاری فارس: رقابت تنگاتنگ دو فیلم محبوب فجر در اکران نوروزی

دو فیلم سینمایی «بادیگارد» و «ابد و یک روز» ظرف دو روز نمایش در سینماهای تهران با اقبال خوبی از سوی مخاطب در آخرین روزهای اسفند مواجه شدند.

 

به گزارش خبرنگار سینمایی 

خبرگزاری فارس، 5 فیلم سینمایی «بادیگار»، «ابد و یک روز»، «50 کیلو آلبالو»، «خشم و هیاهو» و «کفش‌هایم کو؟» به عنوان فیلم‌های اکران نوروزی در کنار فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» از روز چهارشنبه 26 اسفند ماه به نمایش در آمدند. در میان آثار به نمایش درآمده رقابت تنگاتنگی میان دو فیلم «بادیگارد» و «ابد و یک روز»‌در جذب مخاطب دیده می‌شود.

امیر قطبی مدیر پخش دفتر فیلمیران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره فروش دو فیلم «بادیگارد» و «ابد و یک روز»‌، گفت: هر دو فیلم از روز چهارشنبه در سینماهای تهران اکران شدند و فیلم «ابد و یک روز»‌ در 23 سالن تهران ظرف دو روز نمایش (چهارشنبه و پنج‌شنبه) موفق به کسب 120 میلیون تومان فروش در گیشه سینماهای تهران شد.

وی در ادامه گفت:‌ فیلم سینمایی «بادیگارد» هم با اقبال خوبی مواجه شد و ظرف دو روز نمایش در اختیار داشتن 27 سالن سینما به فروش 97 میلیون تومانی رسید.

قطبی در ادامه درباره اکران شهرستان‌ها توضیح داد: در هفته جاری اکران فیلم‌ها در شهرستان‌ها انجام خواهد شد.

بنا بر این گزارش، هنوز آمار دقیقی از اکران فیلم‌های «50 کیلو آلبالو»، «خشم و هیاهو» و «کفش‌هایم کو؟»، توسط دفاتر پخش تا زمان آماده شدن گزارش ارائه نشد.

انتهای پیام/

 

شنبه 29 اسفند 1394  3:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها