0

سلامت معنوی جامعه به عفاف زنان آن گره خورده است

 
nargese_montazer
nargese_montazer
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 1760
محل سکونت : آذربایجان غربی

سلامت معنوی جامعه به عفاف زنان آن گره خورده است

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” مهر” ، زهرا کرمی ؛مدیربسیج جامعه زنان استان همدان ، در جلسه شورای عمومی استان همدان بابیان اینکه فرهنگ امربه معروف ونهی ازمنکر جزء فرامین الهی است، گفت: تذکرلسانی از اهداف امربه معروف و نهی از منکر محسوب می شود.

وی بابیان اینکه بابرگزاری نمایشگاه های متعددحجاب و عفاف و گفتگوی چهره به چهره دوهزارو ۴۴۹ نفر از بد حجابان استان محجبه شده اند، افزود:عفاف و حجاب از مساىل مهم و مطرح جامعه بوده که باید به عنوان یک فرهنگ به آن توجه شود.

مدیرفرهنگی جامعه بسیج زنان استان بابیان اینکه سازمان بسیج جامعه زنان بزرگترین تشکل مردمی در سطح کشور است که سیاست کلی آن گسترش حجاب و عفاف است، عنوان کرد: سلامت معنوی جامعه به حجاب و عفت دختران و زنان جامعه گره خورده و سلامت خانواده را دنبال می کنند.

کرمی بابیان اینکه طرح هدا با محوریت عفاف و ححاب فردی و اجتماعی و خانوادگی جامعه را درگیر کرده و دارای اهمیت است، ادامه داد: این طرح بعد خانوادگی عفاف و حجاب را مورد تاکید قرار داد.

وی بابیان اینکه از دیگر اهداف طرح هدا بهداشت سلامت روانی زن و مرد، تحکیم روابط خانوادگی، حفظ شخصیت زن، وغیره است، گفت:ماهواره عامل اصلی گسترش بی بندوباری در جامعه است.

مدیرفرهنگی جامعه بسیج زنان بااشاره به اینکه در طرح هدا ۳۹ شهر به عنوان پایلوت شناسایی شده است، گفت:این طرح در محل های پایگاه مقاومت اجرایی شد و در اجرای طرح به طور چهره به چهره هزارو۸۰۰ نفر نفر راهنمایی شدند.

انتهای پیام/

سه شنبه 25 اسفند 1394  10:16 AM
تشکرات از این پست
farshon
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 43956
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:سلامت معنوی جامعه به عفاف زنان آن گره خورده است

البته که مردان نیزمقررات حجاب مخصوص به خودشونونیزدارند.

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

سه شنبه 14 اردیبهشت 1395  8:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها