0

لزوم برخورد جدی با بی حجابی در ادارات

 
nargese_montazer
nargese_montazer
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 1760
محل سکونت : آذربایجان غربی

لزوم برخورد جدی با بی حجابی در ادارات

نوری همدانی

image_pdfimage_print

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” ایکنا ” ، آیت‌الله العظمی نوری همدانی در دیدار رئیس شورای اصناف کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران هیمنه دو ابر قدرت شرق و غرب را در هم کوبید و این انقلاب برای ادامه روند متعالی خویش نیازمند پایداری ملت و مسوولان بر ارکان اصلی است.

وی افزود : یکی از مهمترین ارکان انقلاب و اسلام، رکن اقتصاد است؛ این رکن باعث می‌شود که نظام اسلامی بتواند هم با اداره امورات مردم، مردمی مقاومت ومستحکم داشته باشد و اگر مشکل معیشت مردم حل شود دیگر دشمنان برای مقابله با این مردم کاری بسیار سخت تر خواهند داشت.

این مرجع تقلید گفت:باید به این مطلب اشاره کرد که امروزه مردم واقعا در این زمینه دچار مشکل هستند و زندگی آنها به سختی پیش می‎رود و مسوولان باید برای حل مشکلات مردم فعالیت اساسی انجام دهند. وی اظهارکرد: در همه جای دنیا قیمت مغازه و بازار آنها یکی است و نظارت جدی دارند؛ اما در کشور اسلامی ایران جای تعجب است که هر شهری یک قیمت مخصوص خود را دارد.

این مرجع تقلید با بیان این مطلب که چرا در جامعه بر روی قیمت ها نظارتی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: باید مشخص شود که مسئول این نظارت‌ها چه کسی است؛ باید مشخص شود که چرا این مشکلات حل نمی‌شود. استاد سطح عالی حوزه با اشاره به معضلات امروز جامعه گفت: فرهنگ کشور این است که باید روز به روز قیمت ها گران شود این چه فرهنگی است که به آن پایبندایم.

وی گفت: در روزنامه می خوانیم چه قد رمیوها وارد کشور می شود و مسئله قاچاق هم موضوع بسیار مهم دیگری است و متاسفانه معلوم که است که مسئولی پاسخگو ندارد.

نوری همدانی اظهارکرد: مسئله حجاب هم موضوع مهم دیگری است که در ادرات با بدحجاب ها برخورد نمی شود زیرا اگر مشکل حجاب حل نشود دشمنان در یکی از توطئه های خود علیه این ملت به پیروزی می‌رسند چون آنها جوانان ما را هدف گرفته اند و یکی از راهکارهای آنها در این مسیر مساله حجاب است. این مرجع تقلید با انتقاد دوباره از جریمه دیرکرد در بانک‌ها نیز گفت: بارها درباره دیر کرد بانک گفتیم که گرفتن دیرکردحرام است؛ اما باید دلسوزانی باشند تا این مباحث را به اجرا در بیاورند.

انتهای پیام/

سه شنبه 25 اسفند 1394  10:14 AM
تشکرات از این پست
farshon
farshon
farshon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 43956
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:لزوم برخورد جدی با بی حجابی در ادارات

کاملا"موافقم

مدیرتالارلطیفه وطنزوحومه

سه شنبه 25 اسفند 1394  10:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها