0

شیطنت سعودی‌ها از فوتبال به بسکتبال رسید/ ادعای فراوان از سوی جایگاه صفر!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

شیطنت سعودی‌ها از فوتبال به بسکتبال رسید/ ادعای فراوان از سوی جایگاه صفر!

اتحادیه بسکتبال عرب به سردمداری عربستان خواستار گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی زیر 18 سال آسیا از ایران شد.

خبرگزاری فارس: شیطنت سعودی‌ها از فوتبال به بسکتبال رسید/ ادعای فراوان از سوی جایگاه صفر!به گزارش خبرنگار ورزشی اتحادیه بسکتبال کشورهای حوزه خلیج فارس جلسه‌ای را برای گرفتن برخی میزبانی‌ها از بسکتبال ایران با شیخ صعود آل ثانی،‌رئیس کنفدراسیون آسیا و هاکوپ خاجیریان دبیرکل این کنفدراسیون برگزار کردند و خواستار بودند که مسابقات قهرمانی زیر 18 سال آسیا از ایران گرفته شود.

با توجه به اینکه میزبانی 3 تورنمت زیر 18 سال آسیا چلنج کاپ آسیا و باشگاه‌های آسیا به ایران داده شده است اتحادیه کشورهای خلیج فارس از کنفدراسیون آسیا زمانی را درخواست کرد تا جلسه‌ای را برای بررسی این موضوع تشکیل دهد.

روزنامه عکاظ عربستان در این باره نوشت:‌ در صورتی که کنفدراسیون بسکتبال آسیا به برگزاری این مسابقات به میزبانی ایران تاکید کند برخی از کشورهای عضو اتحادیه خلیج فارس از حضور در این رقابت‌ها انصراف خواهد داد.

عربستانی‌ها که در فوتبال نیز حاشیه‌هایی را برای میزبانی ایران ایجاد کرده‌اند خواستار این هستند که میزبانی ایران در مسابقات 18 سال آسیا گرفته شود.

محمدبن عبدالشکور اسلام رئیس فدراسیون بسکتبال عربستان رسما از کمیته اجرایی درخواست کرد تا جلسه‌ای را با مسئولان کنفدراسیون بسکتبال آسیا برای گرفتن برخی از میزبانی‌ها از ایران برگزار کند تا حداقل مسابقات زیر 18 سال در کشور دیگری برگزار شود.

وی افزود: تمام کشورهای عضو اتحادیه خلیج فارس توانایی میزبانی این رقابت‌ها را دارند. از کنفدراسیون بسکتبال آسیا خواستاریم که 3 میزبانی را یک جا به ایران ندهد. حتی شنیده شده در صورتی که چین در یکی از مسابقات آینده نتواند میزبانی کند آن هم به ایران داده می‌شود که درست نیست.

رئس فدراسیون عربستان تاکید کرده است، میزبانی‌های داده شده به ایران به دستور هاکپو خاجیریان بوده است.

به گزارش فارس، عربستانی‌ها در حالی این شیطنت‌ها را آغاز کرده‌اند که در بسکتبال آسیا حرفی برای گفتن ندارند.

 

دوشنبه 24 اسفند 1394  3:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها