0

عبداللهی: صلاح نبود برابر هاماربی بازی کنیم

 
hasanvand
hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 963
محل سکونت : خوزستان

عبداللهی: صلاح نبود برابر هاماربی بازی کنیم

مشاور فنی مدیرعامل باشگاه استقلال اعتقاد دارد لغو بازی با هاماربی برای وجهه فوتبال ایران بد نمی‌شود.

عبداللهی: صلاح نبود برابر هاماربی بازی کنیم

نصرالله عبداللهی در این‌باره به "ورزش سه" می‌گوید: ما با یک شرکت قرارداد بسته‌ایم نه کشور سوئد و به همین دلیل من فکر می‌کنم لغو این بازی برای وجهه فوتبال ایران بد نمی‌شود. این را هم بگویم که ما حاضریم در زمان بهتر با این تیم بازی کنیم و هیچ مشکلی در این‌باره وجود ندارد.

او ادامه داد: وقتی ما تعداد زیادی از بازیکنانمان را به دلایل مختلف در اختیار نداریم این بازی برگزار نشود برایمان بهتر است. به هر حال اگر این تیم سوئدی هم شرایط ما را داشت شاید از حضور در این بازی انصراف می‌داد.

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد انتقادهایی که به این تیم به خاطر نمایش ضعیف برابر پدیده می‌شود هم می‌گوید: ما در این بازی موقعیت‌های بیشتری داشتیم و اینطور نیست که بد بازی کرده باشیم. شما ببینید که در این بازی مهدی رحمتی حتی یک واکنش مهم نداشت و آنها هرگز نتوانستند روی دروازه ما خطری ایجاد کنند. به همین دلیل است که من می‌گویم ما خیلی هم بد نبودیم.

عبداللهی تعطیلات نوروز را فرصت خوبی برای ترمیم استقلال می‌داند: تعطیلات نوروز فرصت خوبی است که ما بتوانیم ایرادهایمان را برطرف کنیم و با قدرت به ادامه لیگ برگردیم. در شرایطی که بازی‌ها فشرده برگزار می‌شود امکان کار تاکتیکی وجود ندارد. فکر می‌کنم این تعطیلات خیلی به استقلال می‌تواند کمک کند.

دوشنبه 24 اسفند 1394  2:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها