0

مصباح یزدی: برخی حاضر می شوند ارزش 70 میلیون اهل کشور خود را تسلیم دشمن کنند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

مصباح یزدی: برخی حاضر می شوند ارزش 70 میلیون اهل کشور خود را تسلیم دشمن کنند

مصباح یزدی: برخی حاضر می شوند ارزش 70 میلیون اهل کشور خود را تسلیم دشمن کنند

 

آیت ا...مصباح یزدی   گفت: طرف حاضر می‌شود ارزش 80-70 میلیون اهل کشور خودش را تسلیم یک دشمن کند، برای این که چند روز بیشتر روی این صندلی بنشیند. پست‌تر از این چه چیزی هست؟ به گزارش ایسنا رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی که این سخنان را در دفتر سعید جلیلی بیان می کرد  ادامه داد: مردم بی‌گناه، مردم ذی‌حق، بچه‌های معصوم، کسانی که خون‌های پاکشان را در راه انقلاب فدا کردند تا این انقلاب شکل گرفته، تا چیزی به نام جمهوری اسلامی به معنای واقعی‌اش در عالم شکل بگیرد، همه را فدا می‌کند، تا این که چند روز بیشتر رئیس باشد.


دیگر از این پست‌تر چه چیزی هست؟ چقدر آدم باید دور از شرف باشد که هستی و خون‌های یک عده‌ای را نادیده بگیرد، فدا کند، تا چهار روز بیشتر روی یک صندلی بنشیند؟ وی افزود: ای کسانی که سعی می کنید به دشمنان نزدیک بشوید تا آن ها یک لبخندی به شما بزنند، این ها پست‌ترین جنبندگانند".آیت ا...مصباح یزدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نعمت حضور رهبر معظم انقلاب در کشور گفت: اگر خدای نکرده تار مویی از ایشان کم بشود چه کسی می‌تواند جای ایشان را بگیرد؟ البته خزانه خدا خالی نیست.


امام از دنیا رفت، ما تو سرمان می‌زدیم چه کسی می‌تواند جای ایشان را بگیرد. الحمدلله خدا از خزانه‌اش نعمتش را ارزانی داد. اما آن چه که ما می‌شناسیم، جانشین مناسبی نمی‌شناسیم. لذا دعا می‌کنیم خدایا به طول عمر و عزت او تا ظهور حضرت ولی عصر بیفزا.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 24 اسفند 1394  10:53 AM
تشکرات از این پست
rasekhoon_weblog
دسترسی سریع به انجمن ها