0

جوابیه پتروشیمی زنجان به یک خبر احداث پروژه تولید آمونیاک

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

جوابیه پتروشیمی زنجان به یک خبر احداث پروژه تولید آمونیاک

 

جوابیه پتروشیمی زنجان به یک خبر

احداث پروژه تولید آمونیاک و اوره به ظرفیت یک میلیون تن در سال، از پروژه‌های بزرگ پتروشیمی در استان زنجان است که با احداث آن، در دوران نصب و راه‌اندازی شرایط اشتغال برای بیش از سه هزار نفر به طور مستقیم فراهم می‌آورد. ضمن این که ارزش افزوده محصولات آن، موجبات شکوفایی اقتصادی برای استان زنجان شده و 96 هزار نفر سهامدار آن از این ارزش افزوده در آینده بهره‌مند خواهند شد.
پس از انتشار خبری در «تابناک» با عنوان «بر باد رفتن سرمایه 33 میلیارد تومانی یک شرکت پتروشیمی» شرکت پتروشیمی زنجان جوابیه ای تنظیم و برای ما ارسال کرده است که به شرح زیر می آید:

مدیر مسئول محترم سایت خبری تابناک
با سلام

به اطلاع می‌رساند در سایت خبری tabnak.ir در مورخ 6/ 10/ 89 مطلبی با عنوان «بر باد رفتن سرمایه 33 میلیارد تومانی یک شرکت پتروسیمی» درج شده که درخواست می‌شود بر اساس قانون سایت‌های خبری نسبت به جوابیه آن به شرح زیر اقدام لازم به عمل آید.

«احداث پروژه تولید آمونیاک و اوره به ظرفیت یک میلیون تن در سال، از پروژه‌های بزرگ پتروشیمی در استان زنجان است که با احداث آن، در دوران نصب و راه‌اندازی شرایط اشتغال برای بیش از سه هزار نفر به طور مستقیم فراهم می‌آورد. ضمن این که ارزش افزوده محصولات آن، موجبات شکوفایی اقتصادی برای استان زنجان شده و 96 هزار نفر سهامدار آن از این ارزش افزوده در آینده بهره‌مند خواهند شد. هزینه سرمایه‌گذاری این پروژه بزرگ بیش از هفتصد میلیارد تومان است.

در شرایطی که با همت و تلاش همه مسئولان استانی و کشوری، شرایط فعالیت‌های جدی این پروژه بزرگ پتروشیمی فراهم شده، مطالبی در سایت درج شده که حقیقت ندارد و برخی از مطالب و ارقام ذکر شده، تکذیب می‌شود. 

این شرکت مانند همه شرکت‌های بزرگ که در حال احداث پروژه‌های بزرگ هستند، جهت انجام فعالیت‌های تجاری با بعضی از شرکت‌های طرف قرارداد در گذشته مشکلاتی داشته که با انعکاس این مشکلات به دستگاه قضایی استان درصدد رفع این مشکلات است. مسئولان قضایی استان با توجه به اهمیت و جایگاه این پروژه بزرگ در زنجان، بر اساس موازین قانونی، با قاطعیت و جدیت، در حال پیگیری احقاق حقوق این شرکت هستند.

شرکت پتروشیمی زنجان


پنج شنبه 9 دی 1389  2:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها