0

نامه نمایندگان زن مجلس به احمدی نژاد 5 نماينده زن مجلس شوراي اسلامي طي نامه‌اي

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

نامه نمایندگان زن مجلس به احمدی نژاد 5 نماينده زن مجلس شوراي اسلامي طي نامه‌اي

 

نامه نمایندگان زن مجلس به احمدی نژاد

5 نماينده زن مجلس شوراي اسلامي طي نامه‌اي خطاب به رئيس جمهور و هيئت دولت بيان كردند: يكي از نقاط ابهام نمايندگان مجلس و نگراني خانم‌هاي نماينده در رابطه با اجراي كارآمد طرح هدفمند كردن يارانه‌ها، وضعيت معيشتي خانواده‌هاي بدسرپرست است.
تعدادي از نمايندگان زن مجلس طي نامه‌اي خطاب به رئيس‌جمهور از وضعيت معيشتي خانواده‌هاي بد سرپرست به ويژه زنان بد سرپرست با اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌‌ها ابراز نگراني كردند.

به گزارش فارس ، 5 نماينده زن مجلس شوراي اسلامي طي نامه‌اي خطاب به رئيس جمهور و هيئت دولت بيان كردند: يكي از نقاط ابهام نمايندگان مجلس و نگراني خانم‌هاي نماينده در رابطه با اجراي كارآمد طرح هدفمند كردن يارانه‌ها، وضعيت معيشتي خانواده‌هاي بدسرپرست است.

در اين نامه آمده است: از آنجا كه مبلغ واريزي به حساب خانوار از محل هدفمندي يارانه‌ها به حساب سرپرست خانوار واريز مي‌گردد، خانواده‌هايي كه مشمول تعريف خانواده بد سرپرست قرار مي‌گيرند دچار چالش و مشكل جدي شده و زنان و كودكان در اين خانواده‌ها بيشترين آسيب را متحمل مي‌شوند.

نمايندگان در اين نامه از رئيس جمهور درخواست كردند تا راهكارها و پيش بيني دولت در خصوص هدفمندي يارانه‌‌ها و وضعيت معيشتي خانواده‌هاي بد سرپرست به اطلاع افكار عمومي رسانده شود و رسانه‌ها در اين خصوص اطلاع‌رساني و روشنگري وسيعتري داشته باشند و ساز و كاري براي رسيدگي به مشكلات زنان بد سرپرست در اين رابطه در نظر گرفته شود.

در اين نامه آمده است: همانطور كه در مشروح مذاكرات قانون هدفمند كردن يارانه‌ها نيز مطرح شده است كودكان و نوجوانان در مناطق محروم بيشترين نياز را به حمايت تغذيه‌اي دارند از اين رو تقاضا مي‌شود از محل اعتبار قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اعتباري به مدارس مناطق محروم جهت ارائه شير ، ميوه، ويتامين‌ها و مواد معدني به صورت رايگان به اين مدارس و دانش‌آموزان مناطق محروم اختصاص داده شود.


پنج شنبه 9 دی 1389  2:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها