0

واکنش وزیر دفاع به خبر شهادت عسگری این اقدام غیر انسانی آزمون دیگری برای مجامع

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

واکنش وزیر دفاع به خبر شهادت عسگری این اقدام غیر انسانی آزمون دیگری برای مجامع

 

واکنش وزیر دفاع به خبر شهادت عسگری

این اقدام غیر انسانی آزمون دیگری برای مجامع بین المللی خواهد بودکه داعیه دفاع از حقوق بشر و شهروندی دارند
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خواستار واکنش و موضعگیری مدعیان دفاع از حقوق بشر در باره خبر شهادت ' علیرضا عسگری ' معاون سابق وزیر دفاع کشورمان شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل ازاداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح،سردار 'احمدی وحیدی' روز چهارشنبه در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر شهادت عسگری افزود :‌ در صورت صحت این خبر پرونده سنگین رژیم غاصب صهیونیستی در آدم ربایی، ترور و آدم کشی سنگین تر می شود.

وی تاکید کرد: این اقدام غیر انسانی آزمون دیگری برای مجامع بین المللی خواهد بودکه داعیه دفاع از حقوق بشر و شهروندی دارند.وزیر دفاع ایران با بیان اینکه ربودن 'علیرضا عسگری' توسط سازمان تروریستی موساد قطعی است، افزود: آنان پس از این اقدام تلاش کردند با القا خبر پناهندگی وی ضمن ایجاد جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران بر این اقدام غیر انسانی خود سرپوش بگذارند.

وحیدی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از همه امکانات و ظرفیت های خود برای روشن شدن سرنوشت علیرضا عسگیری استفاده می کند، گفت: اسراییل به عنوان مظهر تروریزم دولتی با اینگونه اقدامات نه تنها چهره منفور خود را منفورتر می کند بلکه زمینه های نفرت عمومی را علیه حامیان این رژیم یعنی آمریکا و انگلیس فراهم می کند.

وی همچنین با اشاره به ربودن چهار دیپلمات ایرانی توسط رژیم صهیونیستی در دهه 60 گفت: بی تردید مسوولیت و عواقب اینگونه جنایات شرم آور علاوه بر رژیم صهیونیستی بر عهده حامیان آنها نیز هست و آنان باید در آینده نزدیک پاسخگوی اقدامات جنایتکارانه خود باشند.


پنج شنبه 9 دی 1389  1:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها