0

مردمي بودن 9 دي جهان را متحير ساخت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

مردمي بودن 9 دي جهان را متحير ساخت

حجت‌الاسلام علي‌مراد كياني: فتنه سال گذشته حركتي بود كه با هدايت‌هاي مستقيم و غير مستقيم كشورهاي خارجي صورت گرفت كه چهره واقعي سردمداران فتنه را برملا كرد.
وي افزود: فتنه‌گران در طول انجام فتنه به صورت مستقيم و غير مستقيم در صحنه بودند و با طرق مختلف سعي داشتند به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشانند كه به لطف خداوند و ولايت گرانقدر اين مرز و بوم در اهدافشان ناكام ماندند.
معاون فرهنگي تبليغات اسلامي استان همدان تصريح كرد: تعدادي از سران فتنه به قصد يا ناآگاهي و عدم بصيرت سعي داشتند حتي حكومت اسلامي را از بنيان ساقط كنند چون آنان در پرده، زيريناي ارزشي اسلام را هدف قرار داده بودند.
وي اظهار داشت: فتنه‌گران در شعارهايي كه ير مي‌دادند نظير "استقلال، آزادي، جمهوري ايراني " و نيز شعار "مرگ بر اصل ولايت فقيه " نشان دادند كه اصل ولايت فقيه را كه زيربناي اسلام است، قبول ندارند.
كياني خاطرنشان كرد: سران فتنه با حركات خطرناكي كه ايجاد كردند سعي در اغفال مردم ولايتمدار ما داشتند تا بر اين اساس علاوه بر افرادي كه به آنان وابسته بودند مردم را نيز در دايره خود بكشانند و از آنان استفاده كنند.
وي بيان داشت: در زمان فتنه هر چه مقام معظم رهبري به فتنه‌گران هشدار داد و آنان را نصيحت كرد فتنه‌گران به دليل عدم اعتقاد به نظام ولايي به اين نصايح توجهي نكردند و سعي كردند كه آتش به وجود آمده را نيز شعله‌ورتر كنند.
معاون فرهنگي تبليغات اسلامي استان همدان گفت: عاشوراي سال 88 نشان داد كه هدف اصلي فتنه‌گران اصل اسلام است چون آنان با امام حسين(ع) و ائمه اطهار(ع) نيز سر ناسازگاري داشتند و در اين روز به مردم عزادار حسيني نيز يورش بردند.
وي تصريح كرد: در روز عاشورا و نيز برنامه‌هاي شوم ديگر فتنه‌گران، براي مردم بصير و ولايتمدار ايران محرز شد كه بايد به دفاع از ارزش‌هاي نظام بپا خيزند كه در اين راستا در نهم دي به صورت خودجوش به ميدان مقابله با فتنه‌گران شتافتند.
كياني افزود: مردم با حضور گسترده و ميليوني خود در اعتراض با اقدامات فتنه‌گران حماسه‌اي را خلق كردند كه كمتر مانند آن را در تاريخ شاهد بوده‌ايم چون امر مردمي بودن اين حركت اذهان جهان را متحير ساخته بود.
وي تأكيد كرد: در حماسه نهم دي ماه نكته حائز اهميت حضور هيئت‌هاي مذهبي حسيني با ابزارآلات عزاداري سيد‌الشهدا بود كه در صحنه رخ‌نمايي مي‌كرد و بسيار چشمگير بود چون اين قشر با بصيرت و آگاهي حمايت خود را از نظام اسلامي و ولايت نشان دادند.
معاون فرهنگي تبليغات اسلامي استان همدان در پايان ابراز داشت: انتظار مي‌رود با توجه به اينكه حماسه نهم دي را مردم رقم زدند با حضور پررنگ خود در تجمعاتي كه براي بزرگداشت اين روز در نظر گرفته شده حاضر شده و بار ديگر ولايت‌پذيري خود را به نمايش بگذارند.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 9 دی 1389  8:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها