0

خون مردم در 9 دي به جوش آمد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

خون مردم در 9 دي به جوش آمد

رئيس سازمان بسيج مستضعفان كشور گفت: مردم در 9 دي نشان دادند كه خونشان از توهين به مقدسات به جوش آمده است.


سردار محمدرضا نقدي: در حماسه 9 دي سال 88 مردم نشان دادند كه هر كجا به مقدساتشان توهين شود خونشان به جوش مي‌آيد و پاسخ دندان‌شكني به اين توهين‌ها خواهند داد.
وي ادامه داد: در 19 دي‌ماه سال 56 اگر قيام از جمع اندكي از طلاب و دانشجويان برخاسته شد، در 9 دي‌ماه ميليون‌ها نفر از مردم شريف كشور به خيابان‌ها آمده و پاسخ محكمي به اهانت‌كنندگان و فتنه‌جويان دادند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفان كشور با بيان اينكه امام خميني(ره) وعده داده‌اند كه انقلاب اسلامي زمينه‌ساز ظهور حضرت مهدي(عج) خواهد شد، بيان داشت: البته اين كار وسايل و لوازم خاص خود را مي‌خواهد.
وي افزود: امروز ملت ايران در دل‌هاي تمام مردم جهان جاي گرفته‌اند و گرايش مردم جهان به شعارها و اهداف ملت ايران روز به روز گسترش مي‌يابد.
وي اضافه كرد: در هيچ كشوري همانند ايران در قانون اساسي آن نسبت به بحث توليد علم تاكيد نشده است، چشم‌انداز ما، چشم‌اندازي است كه در همه بخش‌هاي آن علم مورد توجه قرار گرفته است و طبق چشم‌انداز و افق‌هاي بلندي كه رهبر معظم انقلاب براي ما ترسيم كرده‌اند، ما بايد به عنوان مرجعيت علمي در جهان مطرح شويم.
نقدي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه علوم انساني پايه پيشرفت علمي بوده و مابقي علوم را راهبري مي‌كند، خاطرنشان كرد: ما بايد تامل كنيم كه چرا بيش از 31 سال از انقلاب اسلامي مي‌گذرد و هنوز به آن انقلاب فرهنگي كه مد نظرمان بوده است دست نيافته‌ايم و چرا هنوز جوان ما جيره‌خوار كتاب‌هايي است كه اساسا با جهان‌بيني ما تفاوت دارد.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 9 دی 1389  8:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها