0

9 دي مولود عاشوراست

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

9 دي مولود عاشوراست

استاندار آذربايجان شرقي گفت: هشتم و نهم دي مولود عاشوراست كه مردم با بصيرت خود دفاع از ولايت و امام خود را نشان دادند.


احمدعليرضا بيگي در جمع مسئولان سازمان بازرسي آذربايجان شرقي موفقيت در هدفمندي يارانه‌ها را ناشي از همراهي دولت با مردم دانست.
وي با اشاره به فرارسيدن سالروز 9 دي اظهار داشت: اين روز به نام روز بصيرت در انقلاب اسلامي نامگذاري شد و مردم تبريز نيز يك روز قبل از 9 دي در صحنه حاضر شدند و عليه جريان شومي كه تلاش در راستاي نابودي انقلاب اسلامي داشت، حماسه‌آفريني كردند.
استاندار آذربايجان شرقي تصريح كرد: فتنه‌گران در سال گذشته از مناسبات‌هاي مختلفي چون سيزدهم آبان و روز قدس براي رويارويي با ارزش‌هاي انقلابي و اسلامي سوءاستفاده كردند و قصد داشتند از عاشوراي حسيني نيز در راستاي رسيدن به منافع خود استفاده كنند.
وي گفت: فتنه‌گران در محاسبات خود دچار اشتباه بزرگي شدند و در عاشوراي حسيني هلهله‌كنان در صدد فتنه‌آفريني برآمدند غافل از اينكه عاشوراي حسيني جايگاهي فراتر از ساير مناسبت‌ها دارد.
استاندار آذربايجان شرقي با بيان اينكه مردم در فتنه سال گذشته پيشگام نسبت به نخبگان بودند، تاكيد كرد: برخي نخبگان در شناخت امام خود و رسالت خويش غفلت كردند در حالي كه مردم عادي به خوبي رسالت خود را به انجام رساندند.
بيگي، موفقيت در هدفمندي يارانه‌ها را ناشي از همراهي دولت با مردم دانست و گفت: ارتباط مناسب با مردم در دولت كنوني موجب شد تا در زمينه هدفمندي يارانه‌ها موفقيت‌هاي قابل توجهي به دست آورد در حالي كه همين امر در دولت‌هاي قبلي محقق نشد.
استاندار آذربايجان شرقي اظهار داشت: در هر مقطعي كه همراهي مردم فراهم شده موفقيت‌هاي بزرگ نيز حاصل شده و دولت نيز همواره بر اين همراهي تاكيد كرده است.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

پنج شنبه 9 دی 1389  8:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها