0

نيروي انتظامي يک نيروي ولايي است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نيروي انتظامي يک نيروي ولايي است

وزير کشور :
 
 
 
گروه استان ها – وزير کشور روز گذشته با حضور در جمع فرماندهان و معاونان انتظامي استان تهران گفت : پليس امروز يک پليس ولايياست و مي بايست با فرامين و منويات مقام معظم رهبري خود را هماهنگ کند .
 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس ، همزمان با حضور رئيس جمهور در استان البرز ، «مصطفي نجار» وزير کشور در جلسه اي که «سردار اکبر شاهي» فرمانده انتظامي استان تهران ، «سردار يعقوبي» فرمانده مرکز آموزش شهيد چمران ، «حجت الاسلام حکمتي پور» رئيس عقيدتي سياسي ، رئيس حفاظت و اطلاعات ، معاونان و فرماندهان شهرستانهاي تابعه در ستاد فرماندهي انتظامي استان تهران حضور داشتند ، شرکت کرد .
 


بنابراين گزارش ، در ابتدا سردار اکبرشاهي ضمن ارائه گزارشي از عملکرد فرماندهي انتظامي استان تهران اشاره اي کوتاه به موفقيت پليس در زمينه هاي انتظامي و ترافيکي کرد .
 

در ادامه وزير کشور ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع فرماندهان و مسولان نيروي انتظامي استان تهران گفت : پليس  امروز يک پليس ولايي مي باشد و مي بايست با فرامين و منويات مقام معظم رهبري خود را هماهنگ کرده و متناسب با آن روز به روز اعتماد مردم را به پليس زياد کند .
 


در ادامه ، وزير کشور کارکنان پليس را سربازان ولايت قلمداد کرد و گفت : نيروي پليس يک نيروي شکست ناپذير است و براي استمرار اين کار مي بايست در جهت جلب اعتماد مردم ، برخورد صحيح ، رفتار مناسب و .... اهتمام ورزد .
 


وي در ادامه اظهارداشت : پليس امروز با ساير نيروها فرق مي کند و کار پليس يک کار اجتماعي و فرهنگي پيچيده اي مي باشد و در ميان جامعه با مردم سر و کار دارد و اين ظرافت مسئله مي باشد که چگونه برخورد کنيم و امروز پليس با يک برخورد صحيح مسئله را حل مي کند .
 


نجار مراقبت از خود و خانواده ها را باعث ارتقاء اثرگذاري در ماموريت ها و افزايش کيفيت در عملکرد پليس اعلام کرد .
 


وزير کشور ضمن بازديد از نمايشگاه کشفيات موادمخدر اعلام کرد : مقابله با اشرار و سرکرده هاي موادمخدر بايد از اولويت هاي کار پليس باشد و به آن توجه جدي نمايد .
 


وي همچنين ارتقاء آموزش و توجه به تجهيزات مدرن در کار پليس را از مهمترين ابزارهاي لازم براي انجام ماموريت دانست و در پايان براي نيروي پليس آرزوي موفقيت کرد .
  


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران //
 
 
چهارشنبه 8 دی 1389  9:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها