0

بیانیه جمعی از تشکلها بمناسبت 9 دی جمعی از احزاب و تشکل های سیاسی ب

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

بیانیه جمعی از تشکلها بمناسبت 9 دی جمعی از احزاب و تشکل های سیاسی ب

 بیانیه جمعی از تشکلها بمناسبت 9 دی

جمعی از احزاب و تشکل های سیاسی به مناسبت سالروز غرورآفرین 9 دی، بیانیه مشترکی منتشر کردند.

 متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از روزهای سرنوشت ساز بر روند انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است. ملت رشید ایران اسلامی در سه دهه حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرین گوناگون را تجربه کرده است. به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان، مردم مومن و مقاوم ایران اسلامی با راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(ره) و آیت الله العظمی خامنه ای و با بصیرت انقلابی توطئه ها را ناکام ساخته اند.

نهم دیماه سال 1388 یوم الله دیگری در تاریخ حماسه های ماندگاراست که جهانیان شاهد عمق پیوند ولایت و مردم بصیر و انقلابی برای خاموش کردن فتنه های داخلی و توطئه های خارجی بودند. 

حماسه 9 دیماه در سی امین سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی فتنه گران داخلی و توطئه چینان خارجی را مرعوب ساخت و بین تکلیف گرایان حسینی با منحرفان فریب خورده و دنیاطلبان داخلی و اسلام ستیزان خارجی شاخص شد.

 مردم انقلابی و متدین ایران پس از مشارکت چهل میلیونی در انتخابات ریاست جمهوری دهم شاهد قانون شکنی ها، فتنه انگیزی ها و طمع ورزی جریان ضد انقلاب و مخالفان هویت، ثبات و پیشرفت ملی بودند که با تعرض گستاخانه عوامل فریب خورده و پیاده نظام جریان فتنه در عاشورای 88 صبر انقلابی ملت ایران لبریز شد و راهپیمایی اقشار مردم با شور و شعور دینی و تحرک جوانان حسینی عمق بصیرت، وحدت و حرکت با محوریت ولایت را در نهم دی متجلی کرد و انرژی معنوی، سیاسی و حماسی 9 دی جریان همسوی فتنه داخلی و توطئه خارجی را خاموش ساخت.

ضمن پاسداشت یوم الله 9 دی و در سالروز این حماسه بزرگ مردمی که به ملت ولایتمدار ایران اسلامی تعلق دارد بر صیانت مستمر از مولفه های پیروزی و ایستادگی ملی در برابر هرگونه فتنه داخلی و توطئه های خارجی تأکید می نمائیم که از شاخص های مهم پیروزی و ایستادگی ملی: تحکیم ایمان، بصیرت، اخلاق، معنویت، تکلیف گرایی، جهاد ملی برای پیشرفت و عدالت، ترجیح منافع ملی و مطالبات مردم بر منفعت طلبی های فردی و گروهی، قانون مداری، انسجام و حمایت از قوای سه گانه و ارکان نظام، اصول گرایی در رفتار و گفتمان، نقد سازنده، مرزبندی شفاف با دشمنان و مخالفان نظام، پرهیز از افراط و تفریط، حاکمیت ارزش ها و برادری و اتحاد با محوریت ولایت است.

.......................................

جبهه حامیان ولایت

حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی

جمعیت آبادگران جوان

حزب نیک اندیشان ایران اسلامی

حزب سبز

مجمع اسلامی آرمان ملت ایران

جمعیت جوانان انقلاب اسلامی

انجمن بین المللی جنبش ضد صهیونستی

خدمتگزاران ایران اسلامی


چهارشنبه 8 دی 1389  5:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها