0

FujiFilm W3، دوربین سه بعدی ارزان قیمت در راه بازار

 
daneshmandan
daneshmandan
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 2202
محل سکونت : بوشهر

FujiFilm W3، دوربین سه بعدی ارزان قیمت در راه بازار

عکس، تصویر و فیلم های سه بعدی در واقع یک حیله کوچک وجذاب هستند. هر تصویر یا عکسی که عنوان “سه بعدی” به آن داده می شود، جذابیت خاصی برای مردم دارد. زیرا می توانند تصاویری که همیشه به صورت دو بعدی دیده می شد را به شکل سه بعدی مشاهده کنند.

از طرفی تخصص شرکت های ژاپنی صحبت کردن از آینده و ساخت دستگاه هایی  بسیار پیشرفته که هنوز سایر کشور ها به آن تکنولوژی ها دست نیافتند؛ است.

“سه بعدی” نیز از این دسته تکنولوژی هاست که ژاپن همواره در مورد آن پیش دست بوده و قبل از اینکه سایر برند ها حتی به فکر این تکنولوژی بیافتند، تلویزیون، دوربین فیلم برداری و دوربین های متعدد دیجیتال آن را تولید کرده و اکنون در حال ایجاد یک بازار رقابت قیمتی در مورد محصولات مرتبط با این تکنولوژی است. چراکه این بار یک دوربین سه بعدی با قیمت بسیار خوب ارائه کرده که می تواند کاربران را وسوسه کند تا به فکر خرید این محصول باشند. حتی اگر همه بگویند سه بعدی یک فریب است باز هم شما دوست دارید با پرداخت هزینه یک دوربین دوبعدی، از یک تکنولوژی بالاتر استفاده کنید. خصوصا اگر یک تلویزیون سه بعدی نیز خریداری کردید، با خرید این دستگاه می توانید همه عکس ها و فیلم ها را به زیبایی هرچه تمام تر در این تلویزیون شماهده کنید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از Zoom IT، این دوربین که تنها ۳۶۵$ دلار قیمت دارد، دارای دو دوربین موازی ۱۰ مگاپیکسلی CCD  به همراه یک سنسور سه بعدی برای عکس هاست. ضمنا این دوربین قادر است فیلم های سه بعدی با کیفیت ۷۲۰P بگیرد. از دیگر ویژگی های جالب این دوربین داشتن صفحه LCD با سایز ۳٫۵ اینچ است که تصاویر را به صورت سه بعدی نشان می دهد.

البته بعد از بررسی ها متوجه شدیم بهترین عکس های سه بعدی این دوربین زمانی گرفته می شوند که نور محیط خیلی زیاد باشد. در مورد فیلمهای سه بعدی نیز در صورتی که حرکت در فیلم کم و یا آهسته باشد، فیلم های سه بعدی بهتری می تواند گرفته شود.

چهارشنبه 8 دی 1389  2:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها