0

شرط بازگشت خاتمي از زبان زاکانی

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شرط بازگشت خاتمي از زبان زاکانی

 

چهارشنبه 8 دي 1389 ۰۹ : ۳۷ ساعت
منبع : جهان
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
شرط بازگشت خاتمي از زبان زاکانی
عضو فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس با تاكيد بر لزوم اعلام موضع صريح خاتمي درباره حوادث سال گذشته و اعلام برائت از سران فتنه، گفت: بازگشت خاتمي به عرصه سياسي منوط به مرزبندي او با دشمنان انقلاب است.
عليرضا زاكاني نماينده تهران و عضو فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس در گفت‌وگو با فارس در واكنش به تكاپوي خاتمي براي بازگشت به عرصه سياسي كشور، اظهار داشت: آقاي خاتمي ابتدا بايد موضع خود را در خصوص اغتشاشات سال گذشته و سران فتنه به طور شفاف اعلام كند و بعد انتظار داشته باشد مردم صداي او را بشنوند.

وي بازگشت خاتمي به فضاي سياسي كشور را مشروط به مرزبندي وي با دشمنان انقلاب دانست و افزود: ‌اگر خاتمي انتظار دارد مردم صداي او را بشنوند، بايد قانون شكني‌هاي سال گذشته را محكوم و به طور صريح و شفاف از سران فتنه اعلام برائت كند؛ در غير اين صورت مردم رفتار و تكاپوي وي را براي بازگشت به نظام فرصت‌طلبي تلقي خواهند كرد.

دبير كل جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي در پايان با اشاره به تاكيد خاتمي بر حركت در چارچوب قانون اساسي گفت كه اين تاكيد خاتمي كافي نيست و بايد حركت در چارچوب قانون اساسي به صورت عملي از سوي وي و همفكرانش مشاهده شود.
چهارشنبه 8 دی 1389  11:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها