0

تساوي تيم ملي فوتبال ايران مقابل ميزبان جام ملت‌هاي اسيا

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تساوي تيم ملي فوتبال ايران مقابل ميزبان جام ملت‌هاي اسيا

تساوي تيم ملي فوتبال ايران مقابل ميزبان جام ملت‌هاي اسيا
 

ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و قطر با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.


 تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و قطر از ساعت 19:10 امشب به وقت ايران در ورزشگاه 50 هزار نفري دوحه قطر در حضور معدود تماشاگران حاضر در ورزشگاه به مصاف هم رفتند که اين ديدار در نهايت با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.
 سفيدپوشان ايران در آغاز اين ديدار حملاتي را روي دروازه قطر، ميزبان رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا 2011 انجام دادند که با بي‌دقتي مهاجمان کشورمان اين موقعيت‌ها از دست رفت.

 در ادامه اين ديدار شاگردان برونو متسو به بازي مسلط شدند و 2 موقعيت مناسب گلزني را توسط يار سرشناس خود، سباستين سوريا از دست دادند که در يکي از اين حملات و در دقيقه 15 سيد مهدي رحمتي، دروازه‌بان کشورمان يک موقعيت تک به تک و ايده‌آل را از مهاجم زهردار حريف گرفت.

 ملي‌پوشان ايران نيز در دقيقه 30 توسط آندرانيک تيموريان مي‌توانستند به گل برتري مقابل حريف در اين نيمه برسند، اما تيموريان نتوانست از اشتباه بزرگ خط دفاعي و سعد الشيب، دروازه‌بان قطري‌ها بهره لازم را برده و براي تيم ملي ايران گلزني کند.

 اين رقابت تدارکاتي در نيمه دوم سرد و بي روح آغاز شد. در اين نيمه نيز چند حمله نصفه و نيمه توسط بازيکنان 2 تيم روي دروازه‌هاي يکديگر خلق شد که در يکي از آنها شوت محکم و سرکش غلامرضا رضايي که به تازگي وارد ميدان شده بود از پشت محوطه جريمه قطر از بالاي دروازه اين تيم راهي اوت شد.

 در دقيقه 68 نيز سيد جلال حسيني روي يک ارسال با ضربه سر توپ را به دستان سعدالشيب فرستاد.
 در دقيقه 69 در حالي که حملات ايران پردامنه تر از قبل دنبال مي‌شد، رضايي در حال تک به تک شدن با دروازه‌بان قطر تعادلش را با برخورد مدافع قطري از دست داد که اين برخورد را داور مجارستاني خطاي پنالتي تشخيص نداد.

 در دقيقه 71 ضربه زيبا و روي پاي پژمان نوري از پشت محوطه جريمه با بدشانسي ملي‌پوشان ايران پس از برخورد به تيرک دروازه قطر راهي اوت شد تا بهترين بخت شاگردان قطبي براي باز شدن دروازه‌ حريف نيز راه به جايي نبرد.

 در نهايت اين ديدار دوستانه 10 روز مانده به آغاز رسمي مسابقات جام ملت‌هاي آسيا با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد تا با اين نتيجه مشخص شود که کادر فني 2 تيم بيشتر به قصد محک زدن بازيکنان خود به منظور شناسايي ترکيب اصلي براي حضور پرقدرت در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا 2011 قطر، تيم‌هاي خود را در اين ديدار دوستانه به ميدان فرستاده بودند.

 ژولت ژابو، داور مجارستاني اين ديدار به ابراهيم ماجد و مسعود الحمد از قطر و سيد مهدي رحمتي از ايران کارت زرد نشان داد.
 طبق توافق انجام شده توسط مسئولان 2 تيم، در اين مسابقه هر کدام از تيم‌هاي ايران و قطر حق انجام 6 تعويض را داشتند.

 ترکيب تيم ملي ايران:
سيدمهدي رحمتي، سيدجلال حسيني، هادي عقيلي، محمد نصرتي (46-خسرو حيدري)، احسان حاج صفي، آندرانيک تيموريان، جواد نکونام، قاسم حدادي‌فر (58-پژمان نوري)، مسعود شجاعي (77-هادي نوروزي)، رضا نوروزي (66-محمد غلامي) و محمدرضا خلعتبري (64-غلامرض رضايي)

 تيم‌هاي ايران و قطر فردا با ياران ذخيره خود و پشت درهاي بسته در ديدار دوستانه ديگري با هم ديدار مي‌کنند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 8 دی 1389  8:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها