0

کسانی که پیغام تعامل می‌فرستند رفتار متناقض با آن انجام ندهند + تصاویر

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

کسانی که پیغام تعامل می‌فرستند رفتار متناقض با آن انجام ندهند + تصاویر

کسانی که پیغام تعامل می‌فرستند رفتار متناقض با آن انجام ندهند + تصاویر

البرز استانی از زیباترین گلهای ایران زمین است ؛ این کلام آغازین رییس جمهور در اجتماع با شکوه مردم کرج بود .
دکتر محمود احمدی نژاد ایمان ، تدین ، مجاهدت ،‌تلاش و همدلی کرجی ها را مثال زدنی خواند و گفت : مردم این دیار همانند رشته کوه البرز استوار و سرافراز در همه صحنه های انقلاب و منشا خیر و برکت برای ملت بزرگ ایران هستند.
رییس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت در شتاب بخشیدن به پیشرفت و آبادانی استان البرز گفت: همه تصمیماتی که به طور ویژه در سه سفر استانی برای عمران و آبادانی استان های کشور گرفته شده است آن تصمیمات در جلسه استانی هیات دولت برای استان البرز هم اتخاذ خواهد شد تا فاصله ها برداشته شود.
دکتر محمود احمدی نژاد در اجتماع با شکوه و گسترده مردم استان البرز با بیان اینکه استعداد و توانایی و افتخار آفرینی استان البرز برای ملت ایران زیر سایه مشکلات تهران فرصت بروز و شکوفایی مناسب و در شان مردم این استان را نداشت ، گفت : با تصویب استان شدن این دیار فرصت شکوفایی استعدادهای آن مهیا شده است و از سال آینده بودجه استان مستقل خواهد شد .
رییس جمهور تصریح کرد :‌سیاست دولت این است که از ایجاد صنایع و فناوری های با تکنولوژی بالا که ارزش افزوده و اشتغالزایی بالایی دارند در همه بخش های استان حمایت کند.
دکتر احمدی نژاد گفت : دولت مصمم است به لحاظ شاخص های گوناگون به گونه ای در استان البرز سرمایه گذاری کند که ظرف سه – چهار سال آینده شاخص های استان متناسب با متوسط همه استان های کشور ارتقاء یابد.
رییس جمهور خاطر نشان کرد : در مجموعه دولت باورمان این است که استان البرز به واسطه وجود استعدادهای انسانی ، فرهنگی و طبیعی استان ، می تواند در مدت کوتاهی به بهترین ، آبادترین و پیشرفته ترین استان کشور تبدیل شود .
دکتر احمدی نژاد گفت : شرط اول آبادانی استان البرز این است که دولت با پشتیبانی ، برنامه ریزی و سرمایه گذاری ویژه از پیشرفت استان حمایت کند و شرایطی فراهم کند تا در یک حرکت جهشی فاصله های استان البرز با سایر استان ها برداشته شده و البرز به پیشرفته ترین استان کشور تبدیل شود.
رییس جمهور خاطر نشان کرد : شرط دوم پیشرفت استان بر عهده مردم به خصوص جوانان البرزی است که باید دست در دست هم با پشتکار و تلاش بی وقفه استان خود را بسازند و بر بام پیشرفت ایران عزیز بنشانند.
رییس جمهور در بخش دیگری از اظهارات خود با تاکید بر اینکه ایران باید به پیشرفته ترین ، آبرومندترین و آبادترین کشور جهان تبدیل شود ، ضرورت ساختن ایران را مورد تاکید قرار داد و گفت : هدف اصلی از ساختن ایران ارتقاء سطح کشور در شان و شایستگی ملت ایران است و ثانیاً یک ماموریت تاریخی و جهانی می باشد .
دکتر احمدی نژاد افزود: تردید ندارم اگر امروز شهدا حضور داشتند پرچمداران و پیشقراولان ساختن ایران بودند چرا که ساختن ایران یک ضرورت تاریخی است .
رییس جمهور با اشاره به اینکه تمام امکانات و استعدادها برای پیشرفت ایران اسلامی فراهم است ، خاطر نشان کرد : البته در یک مقطع تاریخی 200 ساله حاکمان فاسد سد راه پیشرفت ملت ایران شده و بر استعدادهای ایرانیان سرپوش گذاشتند اما به فضل الهی و به برکت قیام ملت ایران و امام راحل امروز بزرگترین فرصت تاریخی در اختیار ملت ایران قرار دارد و تجربه نشان داده که هرگاه ایرانیان فرصتی به دست آورده اند به سرعت خود را به بالاترین قله های پیشرفت بشریت رسانده اند .
دکتر احمدی نژاد افزود: باورم این است که خدای متعال در طول هزاران سال ملت ایران را از آزمایشات سخت عبور داد و با فرهنگ علوی و اهل بیت (ع) آشنا کرد تا بتواند ماموریت های بزرگ جهانی و تاریخی انجام دهد .
رییس جمهور با بیان اینکه اندیشه ها و مکاتب گوناگونی که در دوره ای بشریت را به زنجیر کشیده بودند با شکست مواجه شده اند ،‌گفت : مارکسیست ها که به ظاهر با شعار دفاع از محرومان و برپایی عدالت سرکار آمدند و بر نیمی از جهان سیطره داشتند هفتاد سال خفقان ، سرکوب و تحقیر را به انسان ها تحمیل کردند اما بالاخره فریب کاری آنها آشکار شد و به تاریخ پیوستند و امروز اثری از حکومت مارکسیستی و اتحاد جهنمی شوروی در جهان باقی نمانده است .
دکتر احمدی نژاد افزود: همزمان با مارکسیسم ، عده دیگری با شعار اصالت انسان ، حقوق بشر ، دمکراسی و آزادی به میدان آمدند و صد سال با این شعارهای زیبا بر جهان حاکم شدند اما آنان نیز همان اخلاق استعماری و برده داری و شکستن حرمت انسانی را در دستور کار قرار دادند و در صد سال گذشته جنگ ها ، کینه ورزی ها ، دروغ و فقر و عقب ماندگی را بر بشریت تحمیل کردند .

* انتشار دارایی کاذب ناجوانمردانه‌ترین شیوه غارت ثروت ملت‌ها
رییس جمهور خاطر نشان کرد : نظام سرمایه داری برای حل مشکلات اقتصادی خود مدرن ترین و ناجوانمردانه ترین شیوه غارت و دزدی جدید را ابداع کردند و با خلق و تزریق دارایی های کاغذی و بدون پشتوانه عملا ثروت ملت ها را غارت کردند.
دکتر احمدی نژاد افزود: آنان در طول سی سال گذشته بیش از 30 هزار میلیارد دلار دارایی کاذب در جهان منتشر کرده و به همان نسبت ثروت ملت ها را به کشورهای خود سرازیر کردند .
رییس جمهور با اشاره به اینکه نظام سرمایه داری با شعار آزادی ،‌ حقوق بشر و دمکراسی سخت ترین و زشت ترین اشغالگری تاریخی را به ملت ها تحمیل کرد، اظهار داشت : اینان با شعار رهایی عراق از شر صدام و افغانستان از شر تروریسم جنایتی در این کشورها مرتکب شدند که روی صدام و تروریست ها را سفید کرده اند ؛ آنان مدعی حمایت از یهودیان آسیب دیده در جنگ جهانی دوم شده و با این نقشه فلسطین را اشغال کردند و حدود شصت سال است که هر روز در این سرزمین اشغالی به جنایت و خیانت می پردازند.
دکتر احمدی نژاد تصریح کرد : امروز به فضل الهی و به لطف ایستادگی و مقاومت بی نظیر و تاریخ ساز ملت ایران اندیشه ضد انسانی سرمایه داری به پایان راه رسیده و نشانه های شکست و اضمحلال آن آشکار شده است .
رییس جمهور با تاکید بر اینکه جهان نیازمند اندیشه و فرهنگ جدید انسانی و عادلانه است ، اظهار داشت : امروز ملت های جهان و کسانی که با تاریخ آشنایی دارند همه امید و نگاهشان به سمت ملت ایران است و ملت ایران را الگو ، پناهگاه و نقطه اتکاء خود می دانند از این رو ساختن ایران فقط ساختن یک کشور نیست بلکه گام های بلندی برای نجات بشریت و برپایی جهانی سرشار از یگانه پرستی و عدالت است .
دکتر احمدی نژاد اضافه کرد : هر پروژه و برنامه ای که در راستای سازندگی ایران اجرا می شود پرچم عزت، افتخار و هدایت و امیدی برای سایر ملت های جهان است و بواسطه ایجاد رابطه عمیق بین ملت ها و ملت ایران ، پیشرفت و عزت ایران موجب خوشحالی و خرسندی همه ملت های جهان است و آنان پیروزی ملت ایران را موجب هموار شدن مسیر پیروزی خود می دانند .

* کار مفید و حلال باید به زیباترین عنصر فرهنگی کشور تبدیل شود
رییس جمهور در ادامه همدلی و وحدت را از عوامل ساختن ایران دانست و گفت : خدای متعال انسان را به وحدت و همدلی دعوت کرده و در مقابل، شیطان انسان را به تفرقه و جدایی فرا می خواند از این رو هر جا ندایی برای تفرقه وجود داشته باشد ندایی شیطانی است و همدلی رمز حرکت و ساختن ایران است .
وی گفت : اگر یک ملت همه ثروت و فرصت های عالم را در اختیار داشته باشد اما همدل و متحد نباشد پیروز نخواهد شد و امروز ملت ایران در سایه فرهنگ علوی و مهدوی و حاکمیت ولایت و خط نورانی امامت همدل و متحد در مسیر پیشرفت حرکت می کنند .
رییس جمهور کار و تلاش را از دیگر عوامل ساختن کشور دانست و گفت : اگر ملتی همه ثروت ها و منابع طبیعی را در اختیار داشته باشد اما اهل کار و تلاش نباشد به جایی نخواهد رسید و کار مفید و حلال باید به زیباترین عنصر فرهنگی کشور تبدیل شود .
رییس جمهور ارتباطات برادرانه و کریمانه بین آحاد مردم را از عوامل مهم دیگر برای ساختن و پیشرفت ایران دانست و گفت : اگر ملتی ثروت داشته باشد همدل و اهل کار هم باشد اما مردم نسبت به همدیگر با رحم و مروت رفتار نکنند چنین ملتی به جایی نخواهد رسید اگر در بین یک ملت هر کس به فکر منافع خود باشد چنین کشورهایی روی سعادت را نخواهند دید و خوشبختانه ملت ایران برخلاف کشورهای غربی ملتی صمیمی ، دلسوز و فداکار نسبت به یکدیگر هستند .
دکتر احمدی نژاد در ادامه استفاده درست و مناسب از امکانات و منابع را به عنوان عامل ساختن ایران مورد تاکید قرار داد و گفت : اگر ملت ایران فقط از انرژی خدادادی خود به درستی و عالمانه استفاده کند در طول 6-5 سال می تواند بر بام پیشرفت جهان برسد و در چنین حالتی در سرتا سر ایران اثری از فقر ، عقب ماندگی و بیکاری پیدا نخواهد شد .
رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود از همه ملت ایران به خاطر همراهی بی نظیر و آینده سازشان در طرح هدفمند سازی یارانه ها قدردانی کرد و گفت: ملت ایران در همراهی با این طرح بزرگ ، انقلابی و مردمی یکی از زیباترین عرصه های همدلی، همراهی، اعتماد و آگاهی را رقم زدند و بالاترین درجه آگاهی خود را به جهانیان نشان دادند.
وی افزود: به واسطه همراهی با طرح هدفمند کردن یارانه ها در روزهای گذشته فقط مصرف گازوئیل کشور 38 درصد کاهش پیدا کرده است و در بخش های دیگر نیز شاهد چنین صرفه جویی هایی هستیم و این در حالی است که هنوز مردم به طور کامل برغلطک صرفه جویی نیفتادند.

*اولین تخصیص منابع صندوق توسعه ملی به استان البرز تعلق خواهد گرفت
دکتر احمدی نژاد گفت: دولت به فضل الهی با همراهی ملت ایران این طرح را با همین آرامش و آگاهی و همبستگی جلو خواهد برد و منابعی که به واسطه این طرح آزاد می شوند را در خدمت آبادانی، رفاه و پیشرفت ملت ایران قرار خواهد داد.
رییس جمهور در ادامه با اشاره به اقدام دولت برای راه اندازی صندوق توسعه ملی اظهار داشت: دولت سال گذشته در سیاست های قانون برنامه پنجم صندوق توسعه ملی را پیش‌بینی کرده است تا در این صندوق حداقل 20 درصد درآمد نفت برای سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، صنعتی و ایجاد اشتغال ذخیره شود و برای اولین بار در تاریخ کشور دولت توانست 20 درصد درآمد نفت را در حسابی ذخیره کند و کشور را بدون این میزان مبلغ ذخیره شده اداره کند.
وی افزود: با روند صرفه جویی، 20 درصد پیش بینی شده برای این صندوق به سرعت افزایش خواهد یافت و تا آخر امسال بین 14 تا 15 میلیارد دلار در این صندوق ذخیره خواهد شد.
رییس جمهور با بیان اینکه دولت لایحه تاسیس این صندوق را به مجلس شورای اسلامی ارایه کرده است ، گفت: امیدواریم به زودی مجلس محترم این قانون را در اختیار دولت قرار دهد که با اجرای آن موج گسترده سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی و خدمات را به منظور ایجاد اشتغال گسترده برای جوانان مشاهده خواهیم کرد.
وی افزود: با راه اندازی صندوق توسعه ملی و صرفه جویی های صورت گرفته دولت همه توان خود را بسیج خواهد کرد که تا قبل از پایان دولت دهم به جایی برسیم که همه جوانان کشورمان بتوانند در شغل شرافتمندانه مورد نظر خود مشغول کار شوند.
وی خاطرنشان کرد: به برکت تازه تاسیس بودن استان البرز دولت اولین بودجه صندوق توسعه ملی را به استان البرز اختصاص خواهد داد.

* کسانی که پیغام تعامل می‌فرستند رفتار متناقض با آن انجام ندهند
دکتر احمدی نژاد در بخش دیگری از اظهارات خود به موضوع هسته ای کشورمان اشاره کرد و گفت: دشمنان به بهانه ها و شیوهای گوناگونی مانند تحریم ، قطعنامه و فشار سیاسی تلاش کرده اند که جلوی پیشرفت و هسته ای شدن ملت ایران را بگیرند اما برخلاف خواسته آنها امروز ایران هسته ای شده و در نبرد سیاسی با آنان به موفقیت و پیروزی دست یافته است.
رییس جمهور با بیان اینکه قدرت های زورگو و زیاده خواه در مواجهه با ایران دو راه بیشتر پیش رو ندارند، گفت: راه اول ادامه مسیر قبلی است و نتیجه قرار گرفتن در چنین مسیری از قبل مشخص است زمانی که ملت ایران هنوز هسته ای نبود آنان نتوانستند اراده خود را بر ملت ایران تحمیل کنند بدون تردید امروز که دیگر هسته ای شده ایم آنان هرگز نمی توانند در این مسیر به موفقیتی دست پیدا کنند.
دکتر احمدی نژاد گفت : راه دوم راه همکاری و به رسمیت شناختن حقوق قطعی ملت ایران است. آنان اگر بخواهند راه اول را انتخاب کنند باید بدانند که پاسخ ملت ایران به آنها پشیمان کننده خواهد بود اما اگر صادقانه وارد تعامل و همکاری شوند در چنین صورتی همه سود خواهند برد و ترجیح می دهیم که آنان راه دوم را انتخاب کنند.
رییس جمهور با بیان اینکه ملت ایران ترجیح می دهد که طرفهای مقابل مسیر تعامل و همکاری را انتخاب کنند، گفت: آنان اگر تحت تاثیر شیاطین دوباره راه اول را انتخاب کنند جواب ملت ایران همان است که تاکنون داده است و ملت ایران هرگز اجازه نخواهد داد هیچ قدرتی سرسوزنی حقوقش را تضییع کند .
دکتر احمدی نژاد خاطر نشان کرد: از کسانی که پیغام همکاری و تعامل می دهند انتظار نداریم رفتاری انجام دهند که از آن دشمنی و تقابل احساس شود .
رییس جمهور افزود: اگر طرف های مقابل رفتار و سخنانی برخلاف همکاری و تعامل انجام دهند اینگونه اقدامات روند همکاری ها را با مشکل مواجه خواهد کرد و راه تعامل را خواهد بست و در چنین صورتی کسی که زیان می بیند ملت ایران نخواهد بود .
دکتر احمدی نژاد در ادامه با تجلیل از حضور آگاهانه و باشکوه ملت ایران در نهم دی ماه سال گذشته اظهار داشت : ٩ دی روز حمایت از عاشورا، امام حسین (ع) ، شهدا ، عزت ملت ایران و حریم امامت و ولایت بود و حرکت ملت ایران در این روز دشمنان را مایوس کرد

 


احمدی نژاد رئیس جمهور در جمع پرشور مردم کرج
استقبال از احمدی نژاد رئیس جمهور در هنگام ورود به استان البرز
استقبال پرشور مردم کرج از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور
احمدی نژاد رئیس جمهور در جمع پرشور مردم کرج
استقبال مردم کرج از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور
احمدی نژاد رئیس جمهور در جمع پرشور مردم کرج
احمدی نژاد رئیس جمهور در جمع پرشور مردم کرج
استقبال مردم کرج از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور
استقبال پرشور مردم کرج از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور
استقبال پرشور مردم کرج از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور
استقبال پرشور مردم کرج از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور
استقبال پرشور مردم کرج از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور
سخنرانی احمدی نژاد رئیس جمهور در جمع پرشورمردم کرج

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 8 دی 1389  7:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها