0

ثبت نام آرم طرح ترافیک از ساعت ۲۴ امشب آغاز می شود

 
Meysam_Vampair
Meysam_Vampair
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 1442

ثبت نام آرم طرح ترافیک از ساعت ۲۴ امشب آغاز می شود

معاون ترافیك شهردار تهران از آغاز ثبت نام آرم های سالانه طرح ترافیك از ساعت ۲۴ روز سه شنبه خبر داد.
معاون ترافیك شهردار تهران از آغاز ثبت نام آرم های سالانه طرح ترافیك از ساعت ۲۴ روز سه شنبه خبر داد.


مهندس سید جعفر تشكری هاشمی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: بر این اساس تمامی افرادی كه دارای مشاغلی هستند كه ضرورتا باید با خودروی شخصی خود باید وارد محدوده طرح ترافیك شوند، از ساعت ۲۴ روز سه شنبه می توانند با مراجعه به سایت شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir نسبت به ثبت نام اقدام كنند.


وی افزود: اولویت بندی لازم در این خصوص با توجه به درخواست متقاضی و امتیازبندی صورت گرفته تعیین می شود.


معاون ترافیك شهردار تهران با اشاره به این كه آرم های طرح ترافیك مختص سال ۹۰ بوده و از ابتدای سال آینده تنها معتبر است، افزود: بر این اساس برگه معاینه فنی افراد متقاضی باید حداقل تا پایان روز ۳۱ فروردین ماه سال ۹۰ اعتبار داشته باشد.


وی تاكید كرد: پس از ثبت نام و در صورت احراز صلاحیت برای تحویل آرم، كلیه مدارك مورد نیاز و اعلامی از متقاضی مطالبه می شود و در صورتی كه اطلاعات ارسالی منطبق با مدارك ارائه نباشد، ركورد ثبت نامی حذف خواهد شد.


معاون ترافیك شهردار تهران خاطرنشان كرد: سایت ثبت نام آرم طرح ترافیك تا پایان دی ماه برای ثبت نام باز بوده و پس از آن پالایش اطلاعات و امتیاز بندی صورت می گیرد .


وی با تاكید بر این كه هیچ گونه مراجعه حضوری برای آرم طرح ترافیك امسال صورت نمی گیرد ، خاطرنشان كرد: افراد ثبت نام كرده تنها می توانند از طریق كد رهگیری از وضعیت تایید صلاحیت خود مطلع شده و در صورت اعتراض مراتب را مجددا در سایت شهرداری تهران درج كنند.


معاون ترافیك شهردار تهران به ایسنا گفت: افراد واجد شرایط پس از تایید صلاحیت از طریق سایت مربوطه به دفاتر خدمات الكترونیكی شهرداری تهران مراجعه كرده و نسبت به ارائه مدارك و پرداخت الكترونیكی قبوض آرم اقدام می كنند.


وی خاطرنشان كرد: آرم های صادره به نشانی افراد ارسال شده و یا حسب مورد متقاضیان می توانند آرم های خود را از دفتر خدمات الكترونیك مراجعه كرده دریافت كنند.


تشكری هاشمی تصریح کرد: افرادی که عوارض شهرداری را پرداخت نکرده باشند می توانند این عوارض را به صورت الکترونیک از طریق سایت شهرداری تهران بپردازند و چنانچه در این زمینه بدهی داشته باشند نیز در سایت برایشان مشخص خواهد بود.


معاون ترافیك شهردار تهران در خصوص نرخ آرم های طرح ترافیك، به ایسنا گفت: طبق روال سال قبل نرخ های جدید آرم طرح ترافیك برای شورای شهر تهران ارسال شده است.


وی با اشاره به این كه نرخ های پیشنهادی افزایش جزئی داشته است تصریح كرد: در عین حال پیشنهاد می كنیم افرادی كه به صورت مستمر و روزانه نیازی به ورود به محدوده طرح ترافیك ندارند، نسبت به خرید آرم های روزانه و هفتگی اقدام كنند.


تشكری هاشمی افزود: در چند روزی که بخش ثبت نام آرم طرح ترافیک در سایت شهرداری برای تست و گذراندن مراحل آزمایشی فعال شده بود حدود ۴ هزار و ۲۰۰ نفر نسبت به ثبت نام اقدام کردند که ثبت نام این افراد معتبر بوده و سایر متقاضیان نیز می توانند از فردا با مراجعه به سایت شهرداری تهران نسبت به ثبت نام برای دریافت مجوز طرح ترافیک اقدام کنند.


معاون ترافیك شهردار تهران با اشاره به این كه ۱۰ درصد آرم های طرح ترافیك سال آینده از سر جمع مجوزهای صادره توسط شورای عالی ترافیك به آرم های روزانه و هفتگی اختصاص می یابد ، خاطرنشان كرد: آرم طرح ترافیك جانبازان ۷۰ درصد به بالا همچنان در سال آینده نیز رایگان بوده و خبرنگاران و بیماران خاص نیز سهمیه ویژه دریافت خواهند كرد.


وی در خصوص شركت ها، سازمان ها و نهادهای دولتی كه سهمیه دارند نیز گفت: سهمیه آرم طرح ترافیك این بخش ها نیز مطابق سال گذشته تعیین شده و طی نامه هایی برای دستگاه مربوطه ارسال شده است.

گزارش : خبرگزارى ايسنا (www.isna.ir)
 


 

چهارشنبه 8 دی 1389  1:19 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها