0

گوشی های آینده سامسونگ ۶ گیگابایت رم خواهند داشت

 
sorkheh
sorkheh
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1394 
تعداد پست ها : 150
محل سکونت : خوزستان

گوشی های آینده سامسونگ ۶ گیگابایت رم خواهند داشت

 

در حال حاضر میان گوشی های هوشمند بالاترین مقدار رم ۴ گیگابایت است که نمونه بارز آن گوشی گلکسی نوت ۵ میباشد اما سامسونگ دست از افزایش رم گوشی های خود بر نخواهد داشت . گفته میشود که در آینده با معرفی نسل بعدی پرچمدار سامسونگ این مقدار رم از ۴ گیگابایت به ۶ گیگابایت رم افزایش پیدا خواهد کرد.

گوشی های آینده سامسونگ

سامسونگ به تازگی اعلام کرده است که میتواند با تراشه ۱۲Gb LPDDR4 خود چنین میزان رمی را به گوش های خود عطا کند. سامسونگ ذکر کرده که این تراشه به آن توانایی استفاده از ۶ گیگابایت رم را میدهد.

با ذکر چنین موضوعی همه چیز روشن شده اند ، در آینده ای نزدیک گوشی های سامسونگ بهتر از حال حاضر عملکرد چند وظیفگی را انجام خواهند داد و میتوان بدون هیچ گونه ترسی چندین عمل را همزمان انجام داد . اما سامسونگ باید در بخش نرم افزاری هم کمی تغییرات به وجود بیاورد تا این ۶ گیگابایت رم به بهترین حالت ممکنه مورد استفاده قرار گیرد.
همانطور که گفتیم سامسونگ در آخرین مدل گوشی هوشمند خود از ۴ گیگابایت رم استفاده کرده است که در رده ی خود بی نظیر میباشد . ۴ گیگابایت در حالتی برای نوت ۵ قرار گرفته است که آیفون ۶ تنها ۱ گیگابایت رم داشته و آیفون بعدی هم بیشتر از ۲ گیگابایت رم نخواهد داشت، برای یاد آوری لازم به ذکر است که بهینه سازی در آیفون به گونه ای بوده که نمیتوان گلکسی ها را برتر دانست. به هر حال ، این موضوع به هیچ وجه دور از ذهن نیست ک در نسل بعدی گوشی های گلکسی شاهد ۶ گیگابایت رم باشیم.

 

جمعه 25 دی 1394  10:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها