0

برگزاري نخستين همايش علمي پيشگيري اوليه از اعتياد در سمنان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاري نخستين همايش علمي پيشگيري اوليه از اعتياد در سمنان

 

صبح فردا در سمنان صورت مي گيرد؛
برگزاري نخستين همايش علمي پيشگيري اوليه از اعتياد در سمنان
گروه استان ها- نخستين همايش علمي پيشگيري اوليه از اعتياد صبح فردا با حضور انديشمندان و صاحب نظران اين حوزه در سمنان برگزار مي شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، نخستين همايش علمي پيشگيري اوليه از اعتياد صبح فردا در سالن تئاتر شهر سمنان با حضور چهره هاي علمي ، اساتيد دانشگاهي ، فرهيختگان و انديشمندان همچنين مسئولان امنيتي و انتظامي استان برگزار مي شود .

اين همايش يك روزه از سوي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و با همكاري و مشاركت دستگاه هاي عضو كميته فرهنگي و پيشگيري اين ستاد از جمله نيروي انتظامي برگزار مي شود .

روش هاي پيشگيري اوليه از اعتياد در محيط هاي آموزشي مانند مدارس و دانشگاه ها ، نقش خانواده ها در پيشگيري اوليه از اعتياد ، روش هاي پيشگيري از اعتياد در محيط هاي كاري همچون صنعتي ،‌ كارگري ، اداري و نظامي ، نقش رسانه هاي ديداري ، نوشتاري ، شنيداري و الترونيكي در پيشگيري اوليه از اعتياد و روش هاي پيشگيري از اعتياد در محله ها با تاكيد بر سازمان هاي مردم نهاد از مهمترين محورهاي اين همايش مي باشد .

شايان ذكر است ، نخستين همايش علمي پيشگيري اوليه از اعتياد كه با همكاري بيش از 20 دستگاه و سازمان دولتي و غيردولتي استان سمنان برگزار مي شود، علاوه بر تقويت سطح همكاري ها و تعامل دستگاه هاي مرتبط منجر به احصاء راهكارهاي علمي و فرهنگي پيشگيري از گسترش اعتياد در جامعه نيز مي شود.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران //

 
 
سه شنبه 7 دی 1389  7:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها