0

در شرایطی كه مردم از آلودگی هوا خفه می شوند، مسوولان فقط آلودگی را تعریف می كنند

 
Meysam_Vampair
Meysam_Vampair
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1389 
تعداد پست ها : 1442

در شرایطی كه مردم از آلودگی هوا خفه می شوند، مسوولان فقط آلودگی را تعریف می كنند

مردم دارند در این آلودگی خفه می شوند و اكسیژن می خواهند، شما برایشان اكسیژن یا آلودگی هوا را تعریف می كنید؟!/متاسفانه هزینه پاسخگویی در كشور پائین است.

نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: در شرایطی كه مردم دارند از آلودگی هوا خفه می شوند، آلودگی هوا را برایشان تعریف می كنند، در حال حاضر هم كه خطر زلزله در كمین است، زلزله برای مردم تعریف می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن بیادی امروز در سیصد و چهل و دومین جلسه شورای شهر تهران در جریان تذكر شكیب، رئیس كمیسیون عمران شورای شهر در مورد شرایط ساخت و ساز در تهران و عملكرد سازمان نوسازی در مورد بافت های فرسوده تصریح كرد: در شورای شهر سال ها است كه در مورد بافت های فرسوده تذكراتی را می دهیم اما هیچ مرجع پاسخگویی در ای زمینه وجود ندارد.

او افزود: متاسفانه هزینه پاسخگویی در كشور پائین است اما ظاهرا هزینه عدم پاسخگویی در شورای شهر كمتر از سایر بخش ها شده است.

بیادی ادامه داد: اگر قرار است پاسخگویی وجود نداشته باشد بهتر است به ما هم بگوئید كه تذكر ندهیم چرا كه در این وضعیت تنها محصولات را بیشتر می كنیم و یاس و ناامیدی را افزایش می دهیم.

او با اشاره به شرایط نامناسب آلودگی هوا و فراموشی مجدد مسئولان در این بخش گفت: مردم دارند در این آلودگی خفه می شوند و اكسیژن می خواهند، شما برایشان اكسیژن یا آلودگی هوا را تعریف می كنید؟!

بیادی افزود: چون در این مدت روزی تعطیل نبوده، انگار همه نگرانی ها تمام شده و قرار است دوباره تا سال بعد همه چیز تمام شود.در حال حاضر هم شورای شهر نشسته و دائم در مورد نگرانی های زلزله و تخلفات ساخت و ساز حرف می شود و كار موثر دیگری انجام نمی شود.

خبرگزارى ايلنا (www.ilna.ir)
 


 

سه شنبه 7 دی 1389  7:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها