0

«شهرام جزايري آذربايجان» کشف شد شخصي که به "شهرام جزايري آذربايجان" شهرت دارد ظاه

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

«شهرام جزايري آذربايجان» کشف شد شخصي که به "شهرام جزايري آذربايجان" شهرت دارد ظاه

 

«شهرام جزايري آذربايجان» کشف شد

شخصي که به "شهرام جزايري آذربايجان" شهرت دارد ظاهرا با تاسيس شرکت‌هاي اقماري به نام واحدهاي صنعتي تسهيلات فراواني را از دولت دريافت کرده که به بهانه‌هاي واهي از بازپرداخت آن سر باز مي‌زند و اين درحالي است كه اين فرد هنوز هم با حمايت برخي افراد داراي نفوذ، اقدام به دريافت تسهيلات جديدتري مي‌كند.
مديرکل بازرسي آذربايجان شرقي با اشاره به پرونده فردي که در محافل عمومي تبريز به «شهرام جزايري آذربايجان» شهرت دارد تاكيد كرد كه "مصطفي پورمحمدي" شخصا اين پرونده را پيگيري مي‌كند.

به گزارش ايسنا، «اكبر غفاري» رييس منطقه 5 و مديرکل بازرسي آذربايجان شرقي پيش از ظهر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران درمورد پرونده فردي که در محافل عمومي تبريز به "شهرام جزايري آذربايجان" شهرت دارد، هيچ اظهار نظري نکرد.

او در پاسخ به اصرار خبرنگاران گفت: به علت اين که حجت‌الاسلام والمسلمين مصطفي پورمحمدي رييس سازمان بازرسي كل كشور خود پيگير اين پرونده است، اظهار نظر نمي کنم.

شخصي که به "شهرام جزايري آذربايجان" شهرت دارد ظاهرا با تاسيس شرکت‌هاي اقماري به نام واحدهاي صنعتي تسهيلات فراواني را از دولت دريافت کرده که به بهانه‌هاي واهي از بازپرداخت آن سر باز مي‌زند و اين درحالي است كه اين فرد هنوز هم با حمايت برخي افراد داراي نفوذ،  اقدام به دريافت تسهيلات جديدتري مي‌كند.

رييس سازمان بازرسي كل كشور قرار است امروز به تبريز سفر کند. پورمحمدي چهارشنبه سخنران اصلي همايش، همت مضاعف، کار مضاعف، ارتقاي سلامت نظام اداري در اين استان خواهد بود. رحماني فضلي رييس ديوان محاسبات، و بزرگيان معاون نوسازي و تحول اداري رييس جمهوري نيز در اين همايش حضور خواهند داشت.


سه شنبه 7 دی 1389  6:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها