0

آیت‌الله جوادی‌ آملی: مردم قدردان دولت هستند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

آیت‌الله جوادی‌ آملی: مردم قدردان دولت هستند

 آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: مردم قدردان زحمات و تلاش های دولت هستند.
 
به گزارش ایرنا به نقل از مرکز خبرحوزه، وی در دیدار نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری افزود: مطمئنا جریان ها و افرادی که از موفقیت های دولت خرسند نیستند، ممکن است با هجمه ها و اقدامات تخریبی موجبات دلسردی و ناراحتی مسئولین را فراهم کنند.
 
وی ادامه داد: اما آنچه اهمیت دارد این است که مردم قدردان زحمات دولت هستند و بنده به دولتمردان توصیه می کنم که در برابر هجمه ها و خرده گیریها صبور باشند که صبر برطرف کننده بسیاری از مشکلات بوده و در سایه صبر عنایات الهی هم شامل حال ما خواهد شد.
 
آیت الله جوادی آملی همچنین بر تلاش دولت برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و فراهم کردن شرایط برای مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد.
 
وی دربخش دیگری از سخنان خود ، رسیدن به پیشرفت و عبور از مسیرهای پرچالش در کشور را با همکاری و مشارکت مردم قابل تحقق دانست و گفت: تقویت ایران دوستی، همگرایی و وحدت میان آحاد جامعه می تواند منجر به پیشرفت و توسعه کشور شود.
 
وی با تقدیر از تلاش های دیپلماتیک مسئولان ، موفقیت بدست آمده در مذاکرات را نعمت الهی برشمرد و خاطرنشان کرد: ما توانستیم در مذاکره با قدرتهای بزرگ دنیا که همواره به دنبال قدرت طلبی هستند، در شرایطی سخت از حقوق و منافع ملت ایران دفاع کنیم و به اهداف خود برسیم و از این جهت ، موفقیت بدست آمده در مذاکرات یک نعمت الهی است و باید شکرگزار خدای متعال باشیم.
 
آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه تجارب تاریخی ثابت کرده که جنگ، چه مستقیم و چه نیابتی هرگز راهگشا نبوده است، اظهار داشت: امروز جهان به صلح و آرامش نیاز دارد و منفعت طلبی قدرتهای جهان از طریق جنگ، خشونت و خونریزی به جایی نرسیده و نخواهد رسید.
 
این مرجع تقلید افزود: سیره نبی مکرم اسلام(ص) گواه براین است که جامعه بدوی و خشن را با احیاء اخلاق و با رفتار الهی به موفقیت و پیشرفت رساندند و امروز دین مبین اسلام در کنار آموزه های اخلاقی پیامبر اسلام(ص) جان های تشنه را در تمامی دنیا سیراب کرده و جذب می کند.
 
وی با بیان اینکه با تقویت ایران دوستی و عشق و علاقه به کشور در میان مردم می توانیم اقتصاد، تولید و کالای ایرانی را تقویت کرده و بازار ایرانی را از این وضعیت نابهنجار و در تسخیر کالاهای خارجی بدون کیفیت خارج کنیم، ادامه داد: تقویت اقتصاد ایرانی به منزله تقویت بازار یک کشور اسلامی خواهد بود و با توسعه کالا و تولید ایرانی می توانیم مانع از قاچاق کالاهای خارجی به کشور و عرضه آن به مردم بشویم.
 
آیت الله جوادی آملی، همچنین احیاء مفهوم اصیل اقتصاد اسلامی و رعایت ضوابط دینی در تعاملات اقتصادی را موجب رونق تولید و باز شدن راه اقتصاد مقاومتی در کشور دانست.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 12 دی 1394  9:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها