0

«ایستاده در غبار» برای فجر انتخاب شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

«ایستاده در غبار» برای فجر انتخاب شد


مهر/ فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان از سوی هیات انتخاب سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حایز شرایط حضور در این رویداد سینمایی شد.
در حالی که این روزها هیات انتخاب سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر مشغول تماشای فیلم های رسیده به دبیرخانه هستند کم و بیش تکلیف فیلم های بخش های مختلف مشخص شده است.

از بین فیلم‌اولی‌های امسال که متقاضی شرکت در بخش «نگاه نو» هستند تاکنون حضور فیلم «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان قطعی شده است.

این اثر به تهیه کنندگی حبیب اله والی نژاد ساخته شده و محصولی از سازمان فرهنگی هنری اوج است. پیشتر مجموعه تلویزیونی «آخرین روزهای زمستان» با همکاری مشترک این تهیه کننده و محمدحسین مهدویان در مقام کارگردان در تلویزیون به نمایش درآمده بود.

هادی حجازی فر در نقش احمد متوسلیان ایفاگر نقش اصلی این فیلم سینمایی و امیرحسین هاشمی، فرهاد فداکار و عماد محمدی از دیگر بازیگران اصلی پروژه هستند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» آمده است: احمد که عصیان نوجوانی اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگری می شود که باید در دروازه های خرمشهر با دشمن بجنگند اما سرنوشت او فرسنگ ها دور از مرز ایران رقم می خورد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

جمعه 11 دی 1394  7:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها