0

«بهنام تشکر» با فیلم «لاک قرمز» در راه فجر

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

«بهنام تشکر» با فیلم «لاک قرمز» در راه فجر

«بهنام تشکر» با فیلم «لاک قرمز» در راه فجر

بانی فیلم/ بهنام تشکر که تا به حال در سریال های موفقی مثل«ساختمان پزشکان»، «دودکش» و... حضور داشته است، با یک فیلم سینمایی به جشنواره فیلم فجر می‌آید. او در خصوص تازه ترین فعالیت های خود در دنیای بازیگری به بانی فیلم گفت: «در حال حاضر مشغول بازی در تئاتر«سه گانه پاریسی» نوشته و کارگردانی ایوب آقاخانی هستم که هرشب ساعت20 تا اواسط دی ماه در تالار شمس(اقدسیه) روی صحنه است.

من در این کار در کنار فریدون محرابی بازی می کنم. بازیگر سریال«دزد و پلیس» در ادامه گفت: «در دو کار سینمایی بازی کرده ام که موضوعات مختلفی دارد. یکی از این دو فیلم، سینمایی«بازدم»، به کارگردانی آرش سنجابی است که به مسئله مهاجرت و معضلات آن می پردازد. همچنین در فیلم سینمایی«لاک قرمز» هم بازی کرده ام. این فیلم توسط سید جمال سیدحاتمی کارگردانی شده است و کامران مجیدی تهیه کنندگی این کار را بر عهده دارد. من در این کار در کنار پانته آ پناهی ها، مسعود کرامتی، پردیس احمدیه و... بازی کرده ام. محوریت کلی این فیلم درباره مشکلاتی است که برای خانواده های بی سرپرست وجود دارد و... احتمال دارد این فیلم به جشنواره فیلم فجر امسال را یابد».


تشکر که این روزها فیلم سینمایی «بچگیتو فراموش نکن» با بازی او روی پرده سینما در حال اکران است، در ادامه، در خصوص این روزهای تلویزیون گفت: «متاسفانه به دلیل مشغله کاری فرصت تماشای مجموعه های مختلفی که از تلویزیون پخش می شود را ندارم، اما بعضی از این تولیدات با کیفیت و قابل احترام هستند. از نظر من سریال «شهرزاد» که از شبکه نمایش خانگی پخش می شود از شرایط خوبی برخوردار است و امیدوارم بعد از این هم چنین آثاری تولید شود. خوشبختانه این کار با استقبال خوبی هم رو به رو شده است که نشان از شناخت و آگاهی کارگردان کار از مخاطب ایرانی دارد».

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 10 دی 1394  11:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها