0

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید

 
masomezare4
masomezare4
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1390 
تعداد پست ها : 3091
محل سکونت : یزد

مکان های عجیبی که می توانید آنها را اجاره کنید

 

 
اگرچه که اقامت در هتل های پرستاره و ویژه با امکاناتی که در اختیارتان هست، اقامتی راحت و به یادماندنی است اما گاهی ماندن در مکان های متفاوت و گاه عجیب هیجان داستان سفرتان را دوبرابر می کند.
 
 وب سایت توریسم آنلاین: اگرچه که اقامت در هتل های پرستاره و ویژه با امکاناتی که در اختیارتان هست ،اقامتی خوب ؛راحت و به یادماندنی است اما گاهی ماندن در مکان های متفاوت و گاه عجیب هیجان داستان سفرتان را دوبرابر می کند.

"ایر بی ان بی" (Airbnb) وب سایتی است که در آن انواع مختلف مکان های اقامتی معرفی و کرایه داده می شود و برای آنهایی که اهل یافتن جاهای منحصر به فردند می تواند پیشنهادهای جالبی داشته باشد.

در ادامه فهرست 8 تایی مکان های اجاره ای ما را بخوانید و کمی تعجب کنید!

1. این قلعه تاریخی در "یورکشایر" انگلستان دارای 15 اتاق بزرگ با پنجره های گوتیک و برجک های "Turret" که در فهرست اجاره ای برای گردشگران علاقه مند است.

مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!
 


2. برج فانوس دریایی در سال 1840 در بندر واشنگتن –نیویورک- ساخته شد.در سال 1920 این برجک تبدیل به مخفی گاه یک قاتل زنجیری شد و محافظان امروزی آن از شنیدن صداهای مختلف از جمله جیغ کشیدن یا رفت و آمد خبر می دهند اما با این حال برج فانوس برای اقامت به علاقه مندان اجاره داده می شود.

مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!


 
3. یک کلبه در یک جزیره خصوصی پیشنهاد بعدی است که در انتاریو ،کانادا قرار دارد و نزدیکترین تجربه حیات وحش این سرزمین را امکان پذیر کرده است.

مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!4. آپارتمانی کوچک در یک برج ساعتی واقع در لندن با چشم اندازی از این شهر تجربه ای خاص است. البته ساعت برج کار نمی کند پس نباید نگران بیدار شدن با نواختن زنگ های ساعت بود.

مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!5. یک اتاق متفاوت که در حقیقت یک بشکه است.این اتاق بشکه ای در "اوستبورن" -آلمان- قرار دارد.
 
مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!6. اولین نمونه معماری کپسولی دنیا برای استفاده واقعی ،"برج تاریخی کپسولی" واقع در توکیو-ژاپن- است که هر کپسول حداکثر تا 2 نفر را جای می دهد.

مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید! 7. یکی از بهترین تجربه ها در "آمستردام" –هلند- اجاره خانه قایقی است که امکانات یک هتل را به مسافران می دهد و درست در نزدیکی جاذبه های گردشگری ،بازارهای غذایی و حمل و نقل عمومی شهر قرار گرفته است.
 
مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!8. جزیره "سادورینی" در یونان که به خاطر غروب زیبا و ساختمانهای سفیدپوشش مشهور است،اقامت در یک آسیاب بادی را پیشنهاد می دهد.

مکان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!

 

پنج شنبه 10 دی 1394  11:19 AM
تشکرات از این پست
khodaeem1
دسترسی سریع به انجمن ها