0

آغاز به کارجشنواره فیلم«عمار» با تقدیر از خانواده شهدا ی مدافع حرم

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

آغاز به کارجشنواره فیلم«عمار» با تقدیر از خانواده شهدا ی مدافع حرم

 
آغاز به کارجشنواره فیلم«عمار» با تقدیر از خانواده شهدا ی مدافع حرمجشنواره مردمی فیلم «عمار»  با حضور جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و دوران دفاع مقدس، هنرمندان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، خانواده های شهدای مسیحی و اهل سنت، جمعی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب، فیلم سازان و مستندسازان شامگاه سه شنبه در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گشایش یافت. در این دوره از جشنواره از خانواده شهدای مسیحی جنگ تحمیلی و خانواده شهدای اهل سنت مبارزه با گروهک تکفیری داعش و رزمندگان فاطمیون تقدیر شد.
 
به گزارش  تسنیم، در این مراسم خانواده شهید مصطفی صدرزاده فرمانده محبوب گروهی از رزمندگان فاطمیون و خانواده شهیدان تقوی‌فر، غلامحسین حیدری و . . .   نیز حضور داشتندو  با کلوچه های محلی بانوان پیشمرگه نهاوندی از میهمانان مراسم افتتاحیه پذیرایی شد. در این مراسم نماهنگی کوتاه از «ننه عصمت» بانویی که برای رزمندگان دفاع مقدس در دوران جنگ تحمیلی دستکش می‌بافت، پخش شد که از زنان  این مرز و بوم خواست تا برای رزمندگان مدافع حرم دعا کنند. فیلم های جشنواره عمار از 9 تا 16 دی‌ماه در سالن های سه گانه سینما فلسطین تهران به نمایش در می‌آید. ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در رشته هایی چون فیلم داستانی، مستند، فیلمنامه، پویانمایی، بازی های رایانه ای، لوح نگار، تیزر تبلیغاتی و آگهی بازرگانی، نماهنگ و نقد و مقاله و پژوهش های سینمایی برگزار می شود.
 
جشنواره فیلم عمار ناجی و مرهم حرکت اسلامی است
دبیر ششمین جشنواره فیلم عمار در آیین گشایش این جشنواره اظهار کرد: باید تلاش شود ناجی و مرهم بودن حرکت اسلامی از طریق چنین جشنواره هایی به جهان معرفی شود.
 به گزارش ایرنا، نادر طالب زاده  با بیان این که جشنواره فیلم عمار یک حرکت بسیجی و جهادگر در امور رسانه است و هدف این جشنواره ارتقای فهم تصویر و رسانه در سراسر ایران است، افزود: کشور ایران سطح روشنفکری بالا  داردو جشنواره فیلم عمار که نماد آدم هایی از جنس حقیقت است باعث حرکت اسلامی در تمام نقاط جهان می شود تا چنین جشنواره هایی لکوموتیو حرکت اسلامی را سرعت بخشند.
 وی درباره کارگردانان فعال در این جشنواره از وحید جلیلی نام برد و اشاره کرد: گروه جوان و تحصیل کرده ای از مهندسان که به رسانه روی آورده اند در حوزه فیلم مستند و داستانی فعالیت می کنند.
وی  با اشاره به این که در جشنواره عمار آموزش فیلم سازی توسط استادان  مجرب در اولویت قرار گرفته است، تصریح کرد: موضوعات مهمی در سینما وجود دارد که به آن ها پرداخته نشده است و از آن جا که در این جشنواره حامیان انقلاب و حقیقت فعالیت می کنند می توان با انتخاب موضوع مناسب به این کشف رسید .
 
مردم ایران عمارهای رهبری اند
مادر شهیدان خالقی‌پور به‌همراه پدر این شهدا یکی از مهمانان این جشنواره بود که در ابتدای این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت. به گزارش تسنیم وی گفت: امیدوارم این جشنواره که از نام آن مردمی بودنش مشخص است، همچنان مردمی بماند.  مادر شهیدان خالقی‌پور به مهمانان ساده و بی‌آلایش این جشنواره در دوره های گذشته اشاره کرد که قهرمانان واقعی و حامی انقلاب هستند و همچنان بی‌ادعا پای کار انقلاب می‌مانند و افزود: اگر روزی عمار یار نابی برای امیرالمؤمنین(ع) بود امروز تمام مردم ایران عمارهای رهبر معظم انقلاب هستند.  ان شاءا. . . این انقلاب و این جشنواره بیش از گذشته جهانی و بین‌المللی شوند و پرچم انقلاب را در گوشه گوشه جهان به اهتزاز در خواهند آورد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 10 دی 1394  7:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها