0

آیا می دانستید IP-Box می تواند پسورد 4 کاراکتری آیفون شما را هک کند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

آیا می دانستید IP-Box می تواند پسورد 4 کاراکتری آیفون شما را هک کند

امنیت اسمارت فون ها یک مساله فوق مهم است و با افزایش میلیونی کاربرانی که به این دستگاه ها اعتماد می کنند و تمامی ایمیل های شخصی، پیام ها، عکس ها، اطلاعات بانکی و غیره خود را در آن قرار می دهند، روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود. اگرچه ممکن است بسیاری از کاربران از ارزش اطلاعاتی که در اسمارت فون خود ذخیره کرده اند با خبر نباشند، اما هنگامی که اسمارت فون خود را گم کنند، متوجه خواهند شد که توجه به امنیت اطلاعات ذخیره شده در یک اسمارت فون تا چه اندازه حساس است.


داستان های سرقت معمولا جزییات آشکار شونده ای در بر دارند و حالا گزارشی در مورد یک قاچاقچی هرویین و آیفونش که به عنوان مدرک از آن استفاده شد، تمامی داستان و جزییاتش را در اختیار ما می گذارد. بعد از اظهارات گمراه کننده دادستان نیویورک که از سویی ادعا می کرد آیفون مظنون ممکن است به صورت مستقل هک شده باشد، و در عین حال به طور همزمان اشاره می کرد که شرکت اپل باید به هک شدن دستگاه کمک کند، قاضی مدارک و شواهد را کافی ندانست و آن ها را رد کرد. در حین همین بحث ها، یک خبر جالب از سوی کاراگاه مخصوص دپارتمان امنیت آمریکا به نامDavid Bauer ، ماجرا را تغییر داد. او اعلام کرد که یک دستگاه جدید به نام IP box می تواند به راحتی پسورد یک آیفون را هک کند.
چنین دستگاه هایی برای افرادی که به دنبال آنها می گردند به راحتی در دسترس هستند و قیمت آنها معادل 100 تا 200 دلار است. کاری که این دستگاه ها انجام می دهند این است که تمامی ترکیب های احتمالی پسوردهای چهار کاراکتری آیفون را اجرا می کنند تا در عرض کمتر از 17 ساعت ،آن را تخریب کنند. با این روش به راحتی می توان گوشی بسیاری از کاربران را هک کرد، به خصوص اگر آنها برای امنیت بیشتر از سایر روش های امنیتی مانند انتخاب پسوردهای 6 کاراکتری استفاده نکرده باشند و یا اجازه پاک کردن خودکار اطلاعات را بعد از وارد کردن 10 پسورد اشتباه به آیفون نداده باشند.

 

 

IP box

 


نتیجه اخلاقی این داستان برای ما کاربران نهایی اسمارت فون ها این که از بهترین روش های امنیتی ممکن در گوشی خود استفاده کنیم. برای مثال اسکنر اثر انگشت یک شروع عالی ست و هنگامی که قصد داریم یک PIN پشتیبان گیری انتخاب کنیم، انتخاب پسوردهای 6 کاراکتری و فعال سازی سایر موارد امنیتی برای محافظت از اطلاعات شخصی، یکی از هوشمندانه ترین راه هاست.

سه شنبه 8 دی 1394  9:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها