0

شرط شش میلیون یورویی کازان برای سردار!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

شرط شش میلیون یورویی کازان برای سردار!

پیشنهاد استوک سیتی جدی است ، یعنی می توان آزمون را در پیراهن سفید و قرمز این تیم دید. البته اگر روبین کازان کوتاه بیاید و از رقم 6 میلیون یورویی که برای صدور رضایتنامه آزمون تعیین کرده کم کند.

شرط شش میلیون یورویی کازان برای سردار!

تازه ترین خبر درباره سردار آزمون، احتمال حضور او در لیگ برتر انگلیس است. گویا باشگاه استوک سیتی که روابط نزدیکی با یک واسطه ایرانی دارد برای جذب سردار آزمون ابراز علاقه کرده و البته این ایرانی یک بار نیز به مسکو سفر کرده تا شاید بتواند رضایت مسئولان روبین کازان و روستوف را جلب کند و البته برای انجام کارهای آزمون وکالت بگیرد.

یادمان نمی رود که همین چند ماه قبل، علی دایی با رایزنی های همین واسطه ایرانی به انگلیس سفر کرد و چند روزی را میهمان مدیران باشگاه استوک سیتی بود. بر همین اساس قرار بود یکی دو بازیکن باتجربه ایرانی راهی استوک شوند اما گویا به این واسطه و مدیران باشگاه استوک سیتی گفته اند فقط شماره 20 تیم ملی ایران را جذب کنید.

رایزنی ها به همین منظور از چند ماه قبل آغاز شده اما فعلا نه روبین کازان به سردار آزمون رضایتنامه می دهد و نه روستوف که مربیگری اش بر عهده قربان بردی اف است. بردی اف در مواجهه با این پیشنهاد و درخواست آزمون برای جدایی گفته:« فکر می کنید من پیشنهاد ندارم؟ با هم به روستوف آمده ایم و با هم می رویم.»

پیشنهاد استوک سیتی جدی است ، یعنی می توان آزمون را در پیراهن سفید و قرمز این تیم دید. البته اگر روبین کازان کوتاه بیاید و از رقم 6 میلیون یورویی که برای صدور رضایتنامه آزمون تعیین کرده کم کند. رقمی که در این یکی دو سال اخیر خیلی از باشگاه ها را فراری داده و باعث شده تا آزمون همچنان در لیگ روسیه بماند.

سه شنبه 8 دی 1394  6:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها